Menu

SIGMA SPORT ROX 2.0 Bike Computer incl. GPS Mount, czarny 2021 Urządzenia GPS

Cechy produktu
  • Producent SIGMA SPORT 
  • Rodzaj bezprzewodowy 
Opis

Komputer rowerowy ROX 2.0 jest rewelacyjny dla wszystkich zwolenników sportu, którzy korzystają z podstawowych zalet komputera rowerowego z GPS i nie chcą przy tym wydać sporo pieniędzy na zakup urządzenia.

14 funkcji, obszerny i czytelny prosta obsługa powodują, iż urządzenie jest genialnym towarzyszem wyprawy rowerowej.Wysoki kontrast 2-calowego wyświetlacza, jego wymiary i wyjątkowo szerokie cyfry perfekcyjną czytelność także w trakcie jazdy.innowacyjny komponent RED CIRCLE w prawym górnym rogu wyświetlacza jest podświetlony na kolorowo i proponuje nowy ciekawy sposób prezentacji informacji Twojego treningu.W aplikacji SIGMA RIDE można indywidualnie ustawiać sposób wyświetlania informacji.

Do wyboru jest aż sześć widoków, a w każdym z nich po dwie wartości. Aktualna szybkość oraz czas są stale wyświetlane na wyświetlaczu.W kilku prostych krokach komputer rowerowy ROX 2.0 można zamocować bezpośrednio na kierownicy.Nie ma potrzeby montowania kabli czy czujników.Po włączeniu, komputer ROX w ciągu kilku sekundokreśla Twoje położenie przez GPS i GLONASS.Dzięki instynktownej obsłudze przy pomocy dwóch przycisków możesz od razu ruszać na wyprawę rowerową.W aplikacji SIGMA RIDE możesz ustawiać swoje własne sposoby wyświetlania informacji.Uchwyt Overclamp Butler zezwala na rewelacyjne mocowanie komputera rowerowego ROX 2.0, także na krótkim wsporniku kierownicy.

Komputer rowerowy można umieścić centralnie na wsporniku przy kierownicy. Zagwarantuje to miejsce i porządek na kierownicy, a Ty masz wszystkie wartości pod kontrolą. Uchwyt pasuje do kierownic o średnicy od 31,8 mm do 35 mm.Połącz swój ROX 2.0 z aplikacją komoot i schowaj smartfona do kieszeni.

Użyj aplikacji komoot, aby otrzymywać wskazówki dotyczące trasy na urządzeniu ROX 2.0. Wskazówki mogą być wyświetlane jako strzałka albo w Red Circle. Kolorowe kółko na wyświetlaczu odlicza odległość do kolejnego zakrętu za pomocą kolorowych segmentów.

Segmenty zmniejszają się w miarę zbliżania się do zakrętu. Naturalnie oprócz grafiki Circle, na wyświetlaczu odczytasz, ile metrów pozostało do kolejnego zakrętu.Jeździsz rowerem elektrycznym? Żaden problem.

ROX 2.0 EVO jest przystosowany do współpracy z wieloma modelami rowerów elektrycznych, a połączenie z e-bike jest bardzo proste. Komputer rowerowy GPS komunikuje się z kompatybilnym systemem roweru elektrycznego i wyświetla Twój aktualny stopień wspomagania, stan akumulatora, oświetlenia oraz inne dane na wyświetlaczu.

To, czy Twój rower elektryczny jest kompatybilny z ROX 2.0, możesz sprawdzić za pomocą tej listy.Więcej danych o rowerze elektrycznymPrzy pomocy aplikacji SIGMA RIDE prześlesz dane treningowe poprzez BLE z ROX 2.0 na smartfona, przechowasz je i ekspresowo ustawisz ulubione widoki wyświetlacza na smartfonie.

za pomocą funkcji LIVE w aplikacji SIGMA RIDE możesz w rzeczywistym czasie odczytać i wygodnie przeanalizować najważniejsze informacje i statystyki na smartfonie.Rejestruj swoje dane na komputerze rowerowym i analizuj je natychmiast w podglądzie LIVE aplikacji SIGMA RIDE.

podczas jazdy w prosty sposób możesz ustawiać własne sposoby wyświetlania danychInteligentne powiadomienia łączą Cię ze światem zewnętrznym dodatkowo w trakcie jazdy. Powiadomienia o przychodzących rozmowach i wiadomościach na smartfona pojawią się na wyświetlaczu komputera ROX.Specyfikacja:wymiary (szer.

x dł. X wys.) 44,2x65,9x17,8mmKompatybilność z uchwytami GPS Mount Overclamp ButlerMasa 39 gWodoszczelność IPX7Bateria 350 mAh (Li Ion), 3.7VWielkość wyświetlacza 2.0"Rozdzielczość (piksele) Main display: 51 x 16Color display / Number of colors 2Technologia wyświetlacza TransflectivePodświetlenie ekranuStandardowy czas pracy baterii 18 HoursŁączność ANT+ BLEInteligentne powiadomienia E-Bike ReadyNawigacjaWskazówki trasyPowrót do punktu startowegoArrow navigationCzujnikiGPSGLONASSCzujnik natężenia światła otoczeniaTreningPreinstalowane profile sportowe 1Profile sportowe z możliwością wprowadzenia ustawień indywidualnych 1 (Further sport profiles can be saved in the app)Strony treningowe z możliwością wprowadzenia ustawień indywidualnych Up to 6Możliwość indywidualnego ustawienia liczby wartości treningowych na stronę 2Szablony widoku treningu 1Automatyczna pauzaAnaliza informacjiSIGMA DATA CENTERSIGMA RIDE AppPamięć Up to 100 h trainingFormat informacji.fitFunkcje podstawowePrędkośćŚrednia szybkośćMaksymalna prędkośćDystansCzas treningu (netto)ZegarFunkcje e-bikeZasięgBateria e-bikeHuman Power vs.

Motor PowerPoziom wspomaganiaŚwiatłoFunkcje nawigacjiKierunek jazdyWskazówki trasyFunkcje ogólneStan naładowania baterii urządzeniaKompas...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.