Menu

SIGMA SPORT ROX 4.0 Bike Computer incl. Stem Bracket, czarny 2021 Urządzenia GPS

Cechy produktu
  • Producent SIGMA SPORT 
  • Rodzaj bezprzewodowy 
Opis
LICZNIK ROWEROWY

ROX 4

SIGMA

GPS

KOLOR CZARNY

Z POMIAREM WYSOKOŚCI

ROX 4.0 GPS ma 30 prostych w obsłudze funkcji, które wspierają Cię w trakcie wyprawy rowerowej. Dzięki czemu, możesz skoncentrować się na tym, co widoczne: na przyjemności z jazdy rowerem. Szczególnie znaczny ekran niezawodnie przedstawia takie dane jak profil wysokości, prędkość, dystans, a także czas treningu. Wskazówki nawigacyjne i parowanie z rowerem elektrycznym oraz zewnętrznymi czujnikami to oczywistość dla komputera rowerowego ROX 4.0!

obfity ekran

Wysoki kontrast wyświetlacza o przekątnej 2,4 cala i wyjątkowo spore cyfry, rewelacyjną czytelność w trakcie jazdy.

RED CIRCLE

innowacyjny składnik RED CIRCLE w prawym górnym rogu wyświetlacza jest podświetlony na kolorowo i oferuje nowy atrakcyjny sposób prezentacji danych Twojego treningu.

WSZYSTKO NA OKU

W aplikacji SIGMA RIDE można indywidualnie ustawiać sposób wyświetlania danych. Do wyboru jest aż sześć widoków, a w każdym z nich po trzy wartości do ustawienia. Aktualna szybkość i czas są stale wyświetlane na wyświetlaczu.

W KAŻDEJ CHWILI GOTOWY DO PRACY!

W kilku prostych krokach komputer rowerowy ROX 4.0 można zamocować bezpośrednio na kierownicy –
całkowicie bez kabli i czujników. Jeśli chcesz, możesz sparować ROX 4.0 z dodatkowymi czujnikami do pomiaru prędkości, tętna i kadencji.

Po włączeniu, komputer ROX w ciągu kilku sekund określa Twoje położenie przez GPS i GLONASS.
Dzięki instynktownej obsłudze przy pomocy trzech przycisków możesz od razu ruszać w trasę.
W aplikacji SIGMA RIDE możesz ustawiać swoje własne sposoby wyświetlania danych.

perfekcyjnE MOCOWANIE

Uchwyt Over Clamp Butler zezwala na rewelacyjne mocowanie komputera rowerowego ROX 4.0, także na krótkim wsporniku kierownicy. Komputer w prosty sposób zamontujesz, centralnie na wsporniku przy kierownicy. Zapewnia to miejsce i porządek na kierownicy, a Ty masz wszystkie wartości pod kontrolą, nie tylko podczas jazdy na rowerze górskim. Uchwyt pasuje do kierownic o średnicy od 31,8 mm do 35 mm.

KLASYKA

tradycyjny uchwyt SIGMA GPS na kierownicę można zamontować w kilka sekund za pomocą dwóch opasek zaciskowych bez zastosowania narzędzi. Do wyboru masz montaż na kierownicy lub na wsporniku kierownicy. Uchwyt nadaje się do wszelkich wymiarów kierownic.

GDY JESTEŚ WYSOKO

Prawdziwą zaletą ROX 4.0 jest zastosowany sensor ciśnienia powietrza. Pomiar barometryczny dostarcza wiarygodnych informacji o wysokości, określa wzniesienia i spadki, umożliwiając tym samym skrupulatną rejestrację trasy. Na ROX 4.0 możesz na dodatek wyświetlić graficzny profil wysokości. Wysokość startową na początku wyprawy można skalibrować automatycznie przez GPS albo ustawić ją ręcznie.

DROGOWSKAZ

Połącz swój ROX 4.0 z aplikacją komoot i schowaj smartfona do kieszeni. Użyj aplikacji komoot, żeby otrzymywać wskazówki dotyczące trasy na urządzeniu ROX 4.0. Wskazówki mogą być wyświetlane jako strzałka lub w Red Circle. Czerwone kółko na wyświetlaczu odlicza odległość do kolejnego zakrętu za pomocą kolorowych segmentów. Segmenty zmniejszają się w miarę zbliżania się do zakrętu. Naturalnie oprócz grafiki Circle, na wyświetlaczu odczytasz, ile metrów pozostało do kolejnego zakrętu.

najkorzystniejszY POMIAR

potrzebujesz jeszcze więcej informacji lub dokładniejszych wartości? Dzięki obsługiwanym protokołom ANT+ i BLE, do komputera ROX 4.0 możesz podłączyć zewnętrzne czujniki, takie jak czujnik szybkości, tętna i kadencji.

lubisz GROMADZIĆ informacje?

przy pomocy aplikacji SIGMA RIDE prześlesz informacje treningowe przez BLE na smartfona, przechowasz je i ekspresowo ustawisz ulubione widoki wyświetlacza na smartfonie. Za pomocą funkcji LIVE w aplikacji SIGMA RIDE możesz w rzeczywistym czasie odczytać i komfortowo przeanalizować najważniejsze dane i statystyki na smartfonie.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Rejestruj swoje dane na komputerze rowerowym i analizuj je natychmiast w podglądzie LIVE aplikacji SIGMA RIDE. W trakcie jazdy w prosty sposób możesz ustawiać własne sposoby wyświetlania informacji.

BĄDŹ POINFORMOWANY

Inteligentne powiadomienia łączą Cię ze światem zewnętrznym także w trakcie jazdy. Powiadomienia o przychodzących rozmowach i wiadomościach na smartfona pojawią się na wyświetlaczu komputera ROX.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.