Menu

Mali wielcy. frida kahlo - maria isabel sanchez-vegara (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365793225 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Maria Isabel Sanchez Vegara 
  • Wydawnictwo Smart Books 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Poznaj historię Fridy Kahlo! Kiedy Frida była dzieckiem, ciężko zachorowała, a kilka lat później straszny wypadek w całości odmienił jej życie. Przykuta miesiącami do łóżka zajęła się malarstwem. Jej autoportrety wyrażające ból i cierpienie, miłość do życia i wolę walki uczyniły ją jedną z najmocniej znanych artystek na świecie.

Jej historia i twórczość to inspirująca opowieść o odwadze, przezwyciężaniu słabości, pokonywaniu barier oraz nadziei i miłości, które pozwalają przetrwać wszystko! Mali WIELCY - bestsellerowa kolekcja renomowana poprzez krytyków i ceniona poprzez czytelników na całym świecie!

Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - dzisiaj w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie!

Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia. Unikatowa linia, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane dostępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, konieczne, by osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces!

Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści gwarantująca wartościowy komponent edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, piękna kolorowa grafika i wielka czcionka czynią z serii Mali WIELCY znakomitą lekturę równocześnie do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania.

Twarda i szyta oprawa perfekcyjną odporność. Stwórzmy świeże pokolenie sporych ludzi, którzy zmienią świat: dzisiaj MALI - WKRÓTCE WIELCY!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.