Menu

Młodzieżowy regał na książki biały + czerwony połysk - Benedik 4X

Opis

Jan Kochanowski, Aleksander Kamiński, Adam Mickiewicz, Henryk Sienkiewicz, Juliusz Słowacki... Imiona i nazwiska wielkich pisarzy, a także ich dzieła, można wymieniać w nieskończoność. Nie pozwól, by takie ponadczasowe dzieła literackie nie miały swego miejsca i już dzisiaj poznaj nasz perfekcyjny regał Benedik 4X producenta Elior, który zapewni Ci doskonałe zaakcentowanie każdego "białego kruka".

Regał w wielu odsłonach

Regał na książki to podstawowy komponent wyposażenia domowej biblioteki. Poprzez dekady jego forma ewoluowała: od tradycyjnych modeli, w stronę świeżych, pomysłowych rozwiązań. Świeże propozycje projektantów gwarantują funkcjonalność wykorzystywania, proponując przy tym konkretne i należycie zaprojektowane meble. Tak również właśnie jest z regałem Benedik 4X, który dzięki swym siedmiu pojemnym półkom pomieści jednocześnie książki, dokumenty, segregatory jak też zabawki Twojego malucha albo młodzieżową linię komiksów Marvela. uzupełniającą zaletą regału Benedik 4X są dwie szuflady zamontowane na metalowych prowadnicach rolkowych z blokadą wysuwu, które przechowają każdą ilość drobiazgów albo rachunków, które musisz posiadać pod ręką, aby nie przeoczyć terminu opłaty. Zamontowane drzwiczki, które skrywają za sobą cztery półki gwarantują dyskrecję w przechowywaniu prywatnych "skarbów", które w razie zapotrzebowania są za każdym razem przystępne. Prezentowany regał świetnie stanie na wysokości zadania w salonie, sypialni, gabinecie, a choćby pokoju dziecięcym. Trafnie akcentując przechowywane w nim rzeczy, nadaje ponadto wnętrzu unikalnego charakteru.

nieśmiertelna wytrzymałość

Jesteśmy przekonani,potężne wykonanie mebla idzie w parze z elegancją, dlatego Benedik 4X został wytwarzany z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zapewnia nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla powiększenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża regału wykończono opornym na uszkodzenia mechaniczne tworzywem ABS. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodn

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.