Menu

Młodzieżowy regał na książki biały + czerwony połysk - Milano 4X

Opis

Jesteś miłośnikiem książek? A może kolekcjonerem porcelanowych figurek? Nie ma to znaczenia najważniejsze jest,potrzebujesz znakomitego regału, który pomieści wszystkie twoje " skarby". Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy nasz wyśmienity regał Milano 4X, który pozwoli Ci wyeksponować wszystko to, co chcesz podkreślić w swoim domu i stworzyć specyficzny klimat swojej przestrzeni.

Prosto a równocześnie z klasą

Każdy, kto raz już zakupił książkę wie,z pewnością na tym niepoprzestanie. Czytanie prawidłowej lektury pozytywnie uzależnia i powoduje chęć posiadania coraz pokaźniejszej liczby książek na własność. Dlatego stworzyliśmy regał Milano 4X z linii Elior, który zagwarantuje doskonały porządek w Twojej bibliotece. Mebel ten rewelacyjnie wkomponuje się w innowacyjny, tradycyjny fason mieszkaniatakże do gabinetu. Prosta forma i uniwersalnyscali się do każdego wnętrza i stworzy przejrzysty i jasny składnik wyposażenia. najróżniejsza kolorystyka pozwoli nadzwyczajnie wpasować go jednocześnie do pokoju młodzieżowego, gdzie pomieści i uporządkuje materiały szkolne jak jeszcze do gabinetu lub innego lokalu usługowego. Dodatkowym plusem regału Milano 4X jest pojemna szuflada, która pozwoli ukryć to, co chcemy pozostawić tylko dla swych oczu.


Zadbaj o wytrzymałość i wytrzymałość

Regał Milano 4X to mebel cechujący się nie tylko minimalistycznym designem, ale także potężną i stabilną konstrukcją, co jest szczególnie znaczne w przypadku mebli użytkowanych do przechowywania wielu ciężkich przedmiotów. Regał został wytworzony z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla rozszerzenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża regału wykończono odpornym na uszkodzenia mechaniczne tworzywem ABS. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie mieści chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble z łatwością jest utrzymać w czystości. Szuflady na prowadnicach rolkowych z blokadą są gwarancją wygodnego i głównie bezpiecznego wykorzystywania. praktyczne rozmieszczenie czterech półek i głębokość szuflady umożliwia przechowanie wszystkich naszych " skarbów". popularne m

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.