Menu

Młodzieżowy regał z drzwiczkami biały + czerwony połysk - Avera 4X

Opis

Książki nie tylko pobudzają i wzbogacają naszą wyobraźnię, lecz też odzwierciedlają nasze zainteresowania i mogą stanowić designerską dekorację. wszakże papierowe książki powoli wypierają ich elektroniczne odpowiedniki – audiobooki i e-booki,mnóstwo osób nadal uwielbia szelest przekładanych kartek. Jeżeli należysz do grupy ludzi, którzy uważają, że połączenie efektownie ułożonych książek między, którymi ustawiona została ramka na zdjęcie to najprzyjemniejszy widok po całym dniu pracy, musisz zainwestować w regał Avera 4X firmy Elior.

Regał jak ze snów

Salon nie jest jedynym wnętrzem, w którym regał Avera 4X dowiedzie swojej poręczności. Obecność tego nadzwyczajnego mebla docenisz także w swym domowym gabinecie albo w pokoju młodego ucznia. Możliwość skorzystania z dodatkowej przestrzeni do przechowywania książek, podręczników czy segregatorów z dokumentami jest bezcenna, bardzo jeżeli uwielbiasz porządek w miejscu pracy i wypoczynku. zastosowanie siedmiu półek pozwala na przechowywanie nie tylko kolekcji książek,w dodatku ozdobnych przedmiotów albo zabawek. Nieocenioną zaletą regału Avera 4X są na dodatek dwie pojemne półki zamontowane na komfortowej wysokości, które pozwolą pomieścić każdą liczba drobiazgów. Stonowana kolorystyka i prosta forma sprawiają, że regał Avera 4X rewelacyjnie nadaje się do wnętrz mieszkalnych albo komercyjnych urządzonych w stylu skandynawskim, jaksurowym czy progresywnym. Perfekcyjnie nadaje się także do pokoi dziecięcych czy młodzieżowych. Stwórz w swym domu unikalny i ciepły klimat z regałem firmy Elior!

poręczna elegancja

Regał Avera 4X został tworzony z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla powiększenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża regału wykończono niepodatnym na uszkodzenia mechaniczne materiałem ABS. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie posiada chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.