Menu

Młodzieżowy regał z szufladą olcha - Milano 3X

Opis

Jesteś miłośnikiem książek? A może kolekcjonerem porcelanowych figurek? Nie ma to znaczenia najważniejsze jest,Ci trzeba znakomitego regału, który pomieści wszystkie twoje "skarby". Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy nasz świetny regał Milano 3X, który pozwoli Ci wyeksponować wszystko to, co chcesz podkreślić w swoim domu i stworzyć niepowtarzalny klimat swojej przestrzeni.

Prosto a jednocześnie z klasą

Każdy, kto raz już zakupił książkę wie,bez wątpienia na tym nie poprzestanie. Czytanie korzystnej lektury pozytywnie uzależnia i powoduje chęć posiadania coraz pokaźniejszej liczby książek na własność. Dlatego stworzyliśmy regał Milano 3X z producenta Elior, który zapewnia doskonały porządek w Twojej bibliotece. Mebel ten znakomicie wkomponuje się w innowacyjny, konwencjonalny fason mieszkaniajeszcze w gabinecie. Prosta forma i uniwersalnypołączy się do każdego wnętrza i stworzy przejrzysty i jasny element wyposażenia. zróżnicowana kolorystyka pozwoli świetnie wpasować go jednocześnie do pokoju młodzieżowego, gdzie pomieści i uporządkuje materiały szkolne, jak w dodatku do gabinetu albo innego lokalu usługowego. Dodatkowym plusem regału Milano 3X jest pojemna szuflada, która pozwoli ukryć to, co chcemy pozostawić tylko dla swoich oczu.


Zadbaj o solidność i trwałość

Regał Milano 3X to mebel charakteryzujący się nie tylko ascetycznym designem, ale także solidną, a także zrównoważoną konstrukcją, co jest szczególnie widoczne w sytuacji mebli użytkowanych do przechowywania wielu ciężkich przedmiotów. Regał został wytwarzany z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Ma także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla rozszerzenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża regału doszlifowano odpornym na uszkodzenia mechaniczne materiałem ABS. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technika Elior nie gromadzi chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki temu nie przebarwia się, a meble prosto jest utrzymać w czystości. Szuflady na prowadnicach rolkowych z blokadą są gwara

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.