Menu

Młodzieżowy regał z szufladami Risten 4X - biały + grafit - połysk

Opis

Regał- mebel biblioteczny służący do przechowywania książek. Definicja pochodząca z Wikipedii, kto jej nie zna? lecz czy na pewno tylko do tego służy nam ten jakże popularny mebel? Dzięki Risten 4X odkryjesz na nowo znaczenie słowa- regał. Mebel ten został wytworzony z myślą o tych, którzy poszukują równocześnie wyśmienitego wykończenia do swego salonu, jak na dodatek miejsca do wyróżnionia całej gamy drobiazgów, książek i kolekcjonerskich "perełek".

Klasyka i wytrzymałość

Dla każdego „najkorzystniejszy" regał znaczy co innego. Dla jednych liczy się stylowy wygląd, przypominający klimatem stare biblioteki. Jeszcze inni wolą niewielki, wytworny mebel, który zmieści całe tomy i części ulubionych powieści. Nie zapominajmy o dodatkowym miejscu do przechowywania w którym, chcemy ukryć nasze "skarby" przed innymi. Wszystkie te wymagania w 100 % procentach spełni regał Risten 4X, który dzięki trzem pojemnym szufladom pozwala na przechowywanie dokumentów, rachunków czy osobistych pamiątek a dopełniające trzy półki pozwalają uwydatnić ulubiony zbiór tomików z poezją. W każdym domu powinien być regał na książki czy te służące do rozrywki i relaksu, czy przydatne do pracy. To, gdzie umieścimy regał, zależy od tego, jaką ma jeszcze pełnić funkcję oprócz przechowywania naszych zbiorów. Regał Risten 4X, dzięki swojej przeróżnej kolorystyce pozwoli nam wspaniale go wkomponować jednocześnie do pokoju dziecięcego, młodzieżowego jak w dodatku lokalu usługowego.


Satysfakcja na lata

Regał stojący Risten 4X to mebel znamionujący się ascetycznym designem, a także konkretną i stabilną konstrukcją. Regał został produkowany z laminowanej płyty meblowej o klasie higieny E1, uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Dla zwiększenia wytrzymałości i trwałości mebla, obrzeża regału wykończono opornym na uszkodzenia mechaniczne tworzywem ABS. W przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów technologia Elior nie posiada chloru, metali ciężkich ani związków ropopochodnych, dzięki czemu nie przebarwia się, a meble łatwo jest utrzymać w czystości. Szuflady na prowadnicach rolkowych są gwarancją wygodnego i z reguły bezpiecznego użytkowania. Trzy użyteczne półki oraz trzy pojemne szuflady rewelacyjnie

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.