Menu

Insight Intermediate Students Book (Ministry Approved) (Poland) (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9780194002660 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Wildman Jayne, Myers Cathy, Thacker Claire 
  • Wydawnictwo OXFORD UNIVERSITY PRESS 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2015 

Opis

nsight, nowy, 4-częściowy kurs dla szkół przeciętnych, rozwija i inspiruje uczniów. Tematy prowokujące do myślenia i teksty bogate w wiedzę pobudzą do dyskusji i wyrażania własnych opinii oraz zainspirują do krytycznego myślenia o otaczającym świecie.
Insight pokazuje uczniom, w jaki sposób rozwijać własne umiejętności, a także uczy samodzielności, wyjątkowo przydatnej w dalszej nauce. Insight nie tylko uczy słów, lecz wyjaśnia, jakim regułom podlegają, dzięki temu uczniowie używają języka obcego z dużo większą pewnością i kompetencją.

Najważniejsze właściwości kursu:
Tematyka pobudzająca do myślenia oraz teksty bogate w dane stanowią wyzwanie dla uczniów, dostarczają wiedzy o świecie i prowokują do dyskusji. Bogactwo systematycznie wprowadzanego słownictwa, sekcje Vocabulary insight i 10-stronicowy bank słownictwa nie mają sobie równych wśród innych podręczników.
Dzięki sekcjom kulturowym w każdym rozdziale i powiązanym z nimi filmami na DVD uczniowie poznają i lepiej zrozumieją obyczaje, tradycje i historię krajów anglojęzycznych.
dopełniające lekcje oparte na literaturze, znajdujące się w zeszytach ćwiczeń, pozwalają w szczególny sposób wzbogacić lekcje. Tematyka podręczników omawia wszystkie tematy z katalogu tematów maturalnych, a zadania typu maturalnego są regularnie wprowadzane jednocześnie w podręczniku, jak i w zeszycie ćwiczeń.

Podtytuł: Szkoły ponadgimnazjalne
linia procesu: INSIGHT
ISBN: 9780194002660
Kod paskowy: 9780194002660
Autorzy: Wildman Jayne, Myers Cathy, Thacker Claire
Rok wydania: 2015
Kod wydawcy: 30419
ilość stron: 144
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 21.0x29.0cm
Głębokość (mm): 8
Waga: 0.442
Języki: polski, angielski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.