Menu

Kopia Lodówko zamrażarka Abarqs IBF-40l

Cechy produktu

  • Producent ABARQS 
  • Pojemność 40 l

Opis

Abarqs IBF-30l

Lodówko-zamrażarka

Lodówki posiadające agregat z czynnikiem chłodniczym R134 są najwydajniejszymi i znamy je od x lat taka lodówka nie różni się sposobem pracy od naszej domowej lodówki poza faktem ze jest przystosowana do ciągłego transportu. Układ chłodzący został tak zaprojektowany by móc pracować w niełatwych warunkach ciągłych wstrząsów lub wysokiej temperatury. Pokrywa izolacji jest zrobiona w taki sposóbpousuwać wszystkie mostki grzejne. Wszystkie komory są zamknięte i uszczelnione.

WZORNICTWO.

Wygląd lodówko-zamrażarki kompresorowej ABARQS, który został dokładnie zaprojektowany poprzez zespół najkorzystniejszych europejskich projektantów w połączeniu ze znanym ekspertem w dziedzinie chłodnictwa, który stosując metodę złotego podziału, używając konwencjonalnego odcienia szarości, w pełni łączy komponenty tradycyjne i nowoczesne, przewodniczy światowym trendem mody, natychmiast popraw swój osobisty gust!

Inteligentny panel sterowania.

Inteligentny panel sterowania ze specjalną wodoodporną konstrukcją umożliwia regulację i wyświetlanie temperatury wewnętrznej.

potężne uchwyty.

Rękojeść jest użytecznie zaprojektowana, wnętrze jest wyprodukowane z metalu o wysokiej wytrzymałości i zewnętrzny z wysokiej, jakości tworzyw nienaturalnych i tworzyw gumowych, wytrzymują ciężar 150 kilogramów i mogą samoczynnie się składać, żeby zaoszczędzić cenne miejsce w samochodzie.

Izolacja.

Lodówka kompresorowa ABARQS ma idealną izolacje grzejną, grubość przekracza 50 MM, JESZCZE po wyłączeniu elektryczność, może utrzymywać chłód przez 24 godziny.

Komora.

w środku lodówki znajdują się dwie strefy, obszar zamrażalnika i chłodziarki. W zamrażalniku znajduje się mocny metalowy kosz odbiorczy. Po włożeniu piwa, puszki albo czegoś twardego do lodówki może on chronić lodówkę. Kosz odbiorczy można podzielić na dwie części, można dostosować przestrzeń zgodnie z własnymi wymaganiami.

Oświetlenie LED.

wewnątrz zamontowaliśmy bezdotykowe oświetlenie LED. Jest o dużo łatwiej korzystać z lodówki, gdy we wnętrzu jest jasno. Światło LED zapalą się samoczynnie po otwarciu pokrywy oraz samoczynnie gaśnie po zamknięciu.

Zabezpieczenie przed niskim napięciem, 3 tryby regulacji

Lodówka ABARQS technikę ochrony przed niskim napięciem, z trzema funkcjami ochrony przed rozładowaniem akumulatora. Nadaje się do każdego rodzaju auta. Jeśli napięcie w samochodzie jest niższe od zadanej wartości, lodówka może obniżyć moc, aby zapewnić zasilanie samochodu, zapewnić bezpieczeństwo jazdy.

Prawdziwy Agregat

Zastosowaliśmy kompresor

  • Wysokiej efektywności
  • Niskom poborze prądu
  • Funkcji oszczędzania energii
  • przyjazny środowisku
  • Gwarancja bezawaryjności
  • oporna na wstrząs

Poziom energii.

Lodówka ABARQS to produkt oszczędzający energię, uzyskując poziom energooszczędności A ++. Zużycie energii wynosi 68, 4-86, 8kwh / rocznie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.