Menu

Lodówka HB PC 1025

Cechy produktu

  • Producent HB 

Opis

Lodówka turystyczna o obszerności całkowitej 25 l, zasilana sieciowo lub z pomocą ładowarki samochodowej 12 V, z funkcją chłodzenia do 18 °C poniżej temperatury otoczenia i funkcją grzania do 65 °C, w klasie energetycznej A++.

Wypełnienie poliuretanowe zagwarantuje dodatkową izolację od warunków zewnętrznych, a wentylator w pokrywie zapewnia prędkie i równomierne chłodzenie. Komfortowe przenoszenie lodówki pozwala na uchqyt znajdujący się w pokrywie.

Kluczowe parametry: objętość 25 l Funkcja chłodzenia do 18° poniżej temperatury otoczenia Funkcja grzania do 65° C Moc chłodzenia 68W / grzania 63 W Wypełnienie poliuretanowe gwarantujące jeszcze wydajniejszą izolację Tryb pracy Eco – zminimalizowanie poboru energii Klasa energetyczna A++ Zasilanie 12/230V wygodna wtyczka samochodowa Kontrolka chłodzenia/grzania Długość przewodu zasilającego 12V – 1,7 m Wentylator w pokrywie...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.