Menu

Lodówka samochodowa DOMETIC WAE 9600000468

Cechy produktu

  • Producent Dometic 

Opis

DOMETIC COOLFREEZE CFX 28
przenośnA LODÓWKA I ZAMRAŻARKA, 26 L A++
Imponująca lodówka i zamrażarka o obszerności 26 l z łatwą obsługą, a także możliwością pracy choćby w skomplikowanych warunkach. Lodówki CFX charakteryzują się nadzwyczajną wydajnością chłodniczą, choćby przy wysokich temperaturach otoczenia. Wytrzymała, wydajna i gotowa do działania lodówka CFX to nasz typowo nagradzany produkt – prędko zrozumiesz dlaczego, gdy ją przetestujesz.
NIE TYLKO CHŁODZENIE
Model Dometic CoolFreeze CFX ma naprawdę imponujące funkcje. Po pierwsze, jest on wyposażony w specjalny układ elektroniczny CFX, który obejmuje inteligentną samoczynną turbolodówkę i funkcję pamięci. Dzięki czemu gwarantuje on nie tylko głębokie mrożenie do -22°C, lecz także może być zasilany energią słoneczną. Na dodatek, niezależnie od temperatury otoczenia, lodówka pracuje bardzo cicho, z maksymalna efektywnością. Port USB pasuje do ładowania minimalnych maszyn elektronicznych, a do tego lodówka CFX jest zadziwiająco produktywna! Co więcej, tę niewiarygodną lodówkę i zamrażarkę można wziąć ze sobą wszędzie! wyekwipowane w detale o podwyższonej wytrzymałości, takie jak umocnione narożniki, zawiasy ze stali nierdzewnej i potężna pokrywa, nowoczesne technologicznie lodówki kolekcji CFX wytrzymają nawet największe obciążenia.
SKĄD LODÓWKA CFX BIERZE SWOJĄ OGROMNĄ MOC?

Kompresorowa technika chłodzenia stosowana w serii Dometic CFX zapewnia niespotykaną moc chłodzenia. Ale jak to działa? Otóż używany jest tu czynnik chłodniczy, który w parowniku przechodzi ze stanu ciekłego w gazowy. Cykl parowania pobiera ciepło z wnętrza lodówki, powodując spadek temperatury. Kompresor zasysa gazowy czynnik chłodniczy, spręża go i przesyła dalej, do skraplacza. Tam czynnik oddaje przyjęte ciepło do atmosfery, z powrotem przechodząc w stan ciekły, i płynie do parownika, w którym cały proces zaczyna się od nowa. Zagwarantuje to rewelacyjną wydajność chłodzenia choćby w skrajnych temperaturach otoczenia i możliwość zarówno chłodzenia, jak i głębokiego mrożenia.

zaawansowanA technicznIE, UNIWERSALNA LODÓWKA

Dometic CoolFreeze CFX 28 to produktywna lodówka, która była testowana w skrajnym upale australijskiej pustyni. Może jednocześnie chłodzić, jak i mrozić. Dzięki tej progresywnej technologii kompresorowej i dopełniającej grubej izolacji ta lodówka jest niezwykle cicha i efektywna. Solidna kompozycja umożliwia najmocniej wymagające obciążenia. Wytrzymałe usztywnione narożniki, zawiasy ze stali rdzoodpornej i potężna powlekana pokrywa powodują iż lodówki CFX będą pracować w każdych, nawet skrajnych warunkach. Jej komory z pojedynczą strefą temperaturową mogą być użytkowane jako lodówka lub zamrażarka, nawet przy arcytrudnie wysokich temperaturach na zewnątrz. Posiada kosz z wyjmowanym separatorem i komorę na nabiał do przechowywania nietrwałych towarów. Mobilne lodówki z kolekcji CFX są o 35% bardziej energooszczędne niż poprzednie modele. Lodówki CFX zostały uhonorowane wieloma nagrodami i są za każdym razem gotowe do działania!

  • objętość: 28 litrów
  • rewelacyjna efektywność chłodzenia, nawet przy skrajnie wysokich temperaturach zewnętrznych
  • Do głębokiego mrożenie do -22°C
  • wyjątkowo sprawna i cicha praca Możliwość zasilania energią słoneczną
  • Wytrzymała budowa ze umocnionymi narożnikami, zawiasy ze stali rdzoodpornej i solidna powlekana pokrywa
  • Termostat elektroniczny CFX z cyfrowym wyświetlaczem temperatury
towar
marka
Kod producenta
9600000468
EAN
4015704254860
informacje podstawowe
Chłodziarka
Biały
wymiary Funkcje
Elektroniczne
Mechaniczne
objętość technologiczne
Klasa energetyczna: A++

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.