Menu

Lodówka Turystyczna Abarqs IB-28l+

Cechy produktu

 • Producent ABARQS 
 • Pojemność 28 l

Opis

Lodówka turystyczna IB-28L+ producenta AbarQs jest lodówką wysokiej klasy, dedykowaną do przechowywania żywności i napojów w domu na campingu, a także na wszelakich wycieczkach.
Lodówka jest zasilana sieciowo albo z gniazdka zapalniczki samochodowej. Port USB 5V pozwala ładować urządzenia mobilne, a tryb ECO uruchamiany na żądanie lub automatycznie po osiągnięciu wybranej temperatury zezwala na oszczędzać zużycie energii.

Lodówka IB-28L+ ma perfekcyjną izolacje cieplną, której grubość przekracza 30 mm, jeszcze po wyłączeniu lodówki, może utrzymywać chłód choćby przez 6 godzin.

Mechanizm lodówki oparty jest na ogniwach Peltiera (płytki termoprzewodzące) produktywność Ogniw Peltiera w środku: min. 7°C (chłodzenie), +65°C (grzanie).
System Chłodzenia (Grzania) polega na nadmuchu powietrza do wnętrza lodówki z dopełniającą cyrkulacją (powiększa to wydajność działania).

Lodówka jest przeznaczona nie tylko do chłodzenia i utrzymywania niskiej temperatury. Funkcja grzania do 60-65oC powoduje, iż umieszczony w niej świeży posiłek przez długi czas pozostanie ciepły.

cechy:
 1. Model: IB-28L+
 2. Zasilanie: AC 100V-240V; DC 12V
 3. pojemność: 27L
 4. Moc: DC: 48W; AC: 58W
 5. Schładzanie: Max 20℃ od temperatury zewnętrznej (liczone przy 25℃)
 6. Grzanie: 50-65℃ Termostat
 7. Termostat: Oszczędza Energię, a także zabezpiecza twoją lodówkę przed zniszczeniem i przegrzaniem
 8. ECO: zezwala na cichą prace i oszczędzanie energii
 9. CFC-free
 10. Wentylator: bez szczotkowy, gwarantuje cichszą pracę i obszerniejszą produktywność
 11. Żywotność: (30,000 godzin)
 12. Kontroler: Umożliwi ustawienie wybranej temperatury
 13. ekran: Pozwala Ci kontrolować temperaturę we wnętrzu lodówki
 14. Tryb pracy: diody zawiadamiające tryb pracy
 • Czerwona - Grzanie
 • Zielona - Chłodzenie
komplet posiada:
 1. Lodówkę
 2. przewód zasilający 12V 180cm
 3. przewód zasilający 230V 180cm
 4. Opakowanie transportowe
Poziom energii

Lodówka IB-28L+ to artykuł oszczędzający energię, uzyskując poziom energooszczędności A ++. Zużycie energii wynosi 55,4-96,7kwh / rocznie. Dodatkowo, stworzony w technologii CFC-free nie emituje zgubnych gazów do atmosfery i nie przyczynia się do zwiększania dziury ozonowej.

Wzornictwo

Wygląd lodówki termoelektrycznej został precyzyjnie zaprojektowany poprzez zespół najlepszych europejskich projektantów w połączeniu ze znanym ekspertem w dziedzinie chłodnictwa. Stosując metodę złotego podziału, używając konwencjonalnego odcienia błękitu, w pełni łączy komponenty konwencjonalne i postępowe. Dzięki temu przewodniczy światowym trendom mody.

Inteligentny panel sterowania

Inteligentny panel sterowania z instynktownym rozmieszczeniem guzików umożliwia regulację urządzenia i ustawienie odpowiedniego trybu pracy.

Ładowarka USB

pozwala na podłączenie praktycznie wszelkich sprzętów zasilanych przy pomocy charakterystycznego portu USB

 • Telefon
 • Głośnik Bluetooth
 • Latarka
 • Kamera GoPro
 • E-papieros
Auto safe

Lodówka sama rozpoznaje źródło zasilania. Nie musisz się obawiać o przypadkowe uszkodzenie lodówki.

solidny uchwyt

Rękojeść jest praktyczne zaprojektowana. Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw nienaturalnych i specjalnej kraty aby zapewnić pokaźniejszą sztywność i zapobiec poceniu się rąk. W dodatku spełnia funkcje blokady przed przypadkowym otwarciem wieka.

Izolacja

Lodówka IB-28L+ ma genialną izolacje grzejną, której grubość przekracza 30 mm, jeszcze po wyłączeniu lodówki, może utrzymywać chłód choćby poprzez 6 godzin.

zaimplementowana w urządzeniu pianka poliuretanowa (PU) jest istotnie wydajniejsza niżeli styropian.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.