Menu

Beko GN1416231

Cechy produktu
  • Producent Beko 
  • Kolor srebrny 
  • Wysokość 182 cm
  • Klasa energetyczna C++ 
  • Pojemność chłodziarki netto 376 l
Opis

Beko LODÓWKA BEKO GN1416231JX Klasa energetyczna NeoFrost Komora Zero Oświetlenie LED szybkie mrożenie LODÓWKA BEKO GN1416231JX Najważniejsze właściwości towaru Everfresh+ Bluelight Sprężarka inwerterowa MultiZone wyświetlacz elektroniczny Alarm otwartych drzwi Neo Frost technika NeoFrost usuwa powstawanie lodu na żywności i w środku urządzenia, co oznacza, że rozmrażanie nie jest już potrzebne.

NeoFrost to także dwa (lub trzy - w lodówkach typu side-by-side) niezależne parowniki i wentylatory w jednym urządzeniu. Dzięki NeoFrost Twoja żywność pozostanie dłużej świeża, a Ty zyskasz więcej czasu dla siebie.

Everfresh+ W celu przedłużenia świeżości owoców i warzyw, Beko zaprojektowało nową komorę lodówki o nazwie Everfresh+. Dzięki precyzyjnej regulacji wilgotności powietrza, wpadającego do szuflady Evefresh+ przez specjalne kanały, świeżość zebranych w niej warzyw i owoców przedłuży się choćby do 30 dni.

Everfresh+ to rewelacyjny sposób na ograniczenie zakupów, a dzięki temu - także więcej czasu dla Ciebie. System Active Fresh Blue Light Światło Active Fresh Bluelight o lekko niebieskim zabarwieniu gwarantuje ciągłość procesu fotosyntezy w świeżych owocach i warzywach.

Dzięki Active Fresh Blue Light produkty nie tylko zachowują świeżość,nawet zwiększają swoje walory odżywcze. Postaw na Active Fresh BlueLight i ciesz się smakiem i świeżością ulubionych owoców i warzyw!

Sprężarka inwerterowa postępowa sprężarka inwerterowa z wentylatorem BLDC i niską szybkością obrotową wyróżnia się dużą wytrzymałością i minimalnym poziomem hałasu. Sprężarka inwerterowa gwarantuje mniejsze zużycie energii i wspomaga system chłodzenia w minimalizowaniu wahania temperatur (np.

podczas otwarcia drzwi). Sprężarka inwerterowa to także mniejsza awaryjność i spokój dla wszelkich domowników. Komora Multizone przystępna w chłodziarkach Beko 4More SBS komora Multi Zone to 77 litrów dodatkowej przestrzeni, którą możesz w zależności od potrzeb zastosować jako zamrażalnik albo chłodziarkę.

Zakres temperatur w MultiZone od -24°C do +10°C sprawia,za każdym razem masz miejsce na świeże produkty lub mrożonki. Chłodziarki Beko adekwatną przestrzeń do przechowywania żywności w każdych okolicznościach i tylko Ty decydujesz czy chcesz żeby komora Multi Zone była chłodziarką lub zamrażarką.

No Frost Dzięki systemowi No Frost, nie będzie musiał rozmrażać zamrażalnika, a produkty w nim pozostaną nie oszronione. Dzieje się to samoczynnie, dzięki wymuszonemu poprzez system No Frost obiegowi powietrza - wilgoć jest odprowadzana z wnętrza na zewnątrz zamrażarki.

Dzięki braku szronu w lodówkach NoFrost, zawartość zamrażarki jest dobrze widoczna, produkty nie przyklejają się do pozostałych i łatwiej po nie sięgnąć. Klasa energetyczna A++ (od A+++ do D) Produkty Beko posiadające wysoką klasę energetyczną A++ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,jeszcze dbają o środowisko naturalne.

Modele z klasą A++ zużywają jeszcze mniej energii aniżeli identyczne modele w klasie A+. Jeśli tylko możesz, postaw na wysoką klasę energetyczną A++. Oświetlenie LED Oświetlenie LED jest bardziej energooszczędne, a diody LED dają bardziej naturalne światło w porównaniu do zwykłego oświetlenia.

Oświetlenie LED to kolejny krok do przodu w celu bardziej organicznych działań. Alarm otwartych drzwi Chłodziarki Beko wyekwipowane w „Alarm otwartych drzwi” ostrzegą Cię przed pozostawieniem uchylonych albo niedomkniętych drzwi.

Alarm otwartych drzwi rozlegnie się, kiedy drzwi lodówki będą otwarte zbyt długo. Alarm otwartych drzwi ucichnie, kiedy tylko je zamkniesz. Kostkarka Nie wyobrażasz sobie popołudnia bez schłodzonego napoju? Wlej tylko wodę do specjalnego zbiornika, a lód - dzięki kostkarce - zostanie przygotowany automatycznie!

Nie musisz przy tym podłączać lodówki do instalacji wodnej - mniej zachodu, ten sam efekt, a ty olśnisz znajomych samoczynną kostkarką. Wyświetlacz elektroniczny Nowy, znaczny ekran elektroniczny w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i udoskonalone zarządzanie produktem.

w dodatku, ekran elektroniczny znakomicie wpisuje się w nowoczesną estetykę towaru. Prędkie Mrożenie szybkie mrożenie gwarantuje szybkie zamrażanie nowo włożonego pożywienia, w sposób zdrowszy i nie wpływający na temperaturę wcześniej przechowywanego jedzenia.

Dzięki prędkiemu mrożeniu Twoje jedzenie pozostanie dłużej świeże i bogatsze w komponenty odzywcze. Aktywny Jonizator (Side by Side) Aktywny jonizator neutralizuje bakterie, wirusy, a także inne czynniki odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu we wnętrzu chłodziarki.

Aktywny jonizator oczyszcza krążące w komorze urządzenia powietrze, umożliwiając dłuższe przechowywanie żywności. Aktywny jonizator nie wymaga jeszcze regeneracji. Filtr Antyzapachowy Filtr antyzapachowy oczyszcza schłodzone powietrze krążące w środku chłodziarki, eliminując nieprzyjemne zapachy i bakterie.

Dzięki filtrowi antyzapachowemu, przechowywana w lodówce żywność dłużej zachowuje świeżość. Komor

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.