Menu

Beko RCNA366E40

Cechy produktu
  • Producent Beko 
  • Klasa energetyczna C+++ 
Opis

Lodówka Beko RCNA366E40ZXBRN 324L NoFrost Inox Lodówka Beko RCNA366E40ZXBRN o całkowitej pojemności 324l, w odcieniu Dark Inox, o szerokości 60cm, z systemem NoFrost. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Wysokość: 185.2 cmSzerokość: 59.5 cmGłębokość: 67 cmPojemność pełna (l): 324 LCałkowita objętość komory świeżej żywności i komory chłodzenia (l): 215 LPojemność zamrażarki (l): 109 LKlasa energetyczna: ESystem chłodzenia: No-frostEverFresh+®Kolor: Prepainted Dark InoxKlasa hałasu: C HarvestFreshInspirowana naturą, zasilana światłemJest to innowacyjna technologia 3 kolorów, dzięki której możemy na dłużej zachować witaminy A i C w przechowywanych warzywach i owocach.

dzięki czemu nasze produkty zachowają świeżość na dłużej. W asygnowanej szufladzie HarvestFresh imitowany jest 24-godzinny cykl słońca za pomocą światła w kolorach niebieskim, zielonym i czerwonym. System podwójnego chłodzenia NeoFrost™2 oddzielne układy chłodzenia, brak przenikania zapachówTrudno jest przechowywać w zamrażarce rybę, a w lodówce smakowite ciasto bez problemu mieszania ich zapachów.

Odrębne systemy chłodzenia NeoFrost™ dla każdej komory nadzwyczajny przepływ powietrza i trafną temperaturę zarówno w zamrażarce, jak i w lodówce. Dzięki czemu żywność zachowuje świeżość przez dłuższy czas, bez gromadzenia się szronu ani przenikania zapachów.

EverFresh+® Owoce i warzywa świeże choćby do 30 dni Twoje świeże artykuły spożywcze nie muszą się już psuć. Precyzyjne sterowanie temperaturą i wilgotnością pozwala zminimalizować skraplanie w szufladzie, dzięki temu owoce i warzywa pozostają świeże nawet do 30 dni — dzięki czemu możesz mieć zdrowe składniki za każdym razem, gdy tylko ich potrzebujesz.

Oświetlenie Led Illumination®Dobra widoczność wnętrzaCzasem trudno jest dojrzeć wszystko, co znajduje się w lodówce — zwłaszcza w rogach i w głębi półek. Oświetlenie Led Illumination® to listwy LED zamontowane u szczytu lodówki i przy każdej półce na ścianie bocznej, dzięki temu można wyraźnie zobaczyć całą zawartość lodówki.

Jest w dodatku bardziej energooszczędne charakterystyczne oświetlenie. System SmoothFit™Drzwi otwierane pod kątem 90° zapewniają wygodęW niektórych kuchniach urządzenia są rozmieszczone w nietypowych miejscach.

Drzwi SmoothFit™ licują się po otwarciu ich pod kątem 90 poziomów, co oznacza, że lodówkę można łatwo ustawić w narożniku wnętrza lub tuż przy ścianie — bez uszczerbku dla łatwości używania. Szuflady jeszcze wysuwają się do końca!

objętość brutto/ netto objętość brutto: 348 L objętość całkowita (l): 324 L całkowita objętość komory świeżej żywności i komory chłodzenia (l): 215 L pojemność zamrażarki (l): 109 L objętość komory zero: 30 L Technologie Funkcja Eco Tryb wakacyjny właściwości chłodziarki EverFresh+® wariant półek w lodówce: Szkło CoolRoom® prędkie chłodzenie liczba szuflad: 1 pojemność tacki na jajka: 6 właściwości zamrażarki szybkie mrożenie rodzaj kostkarki do lodu: Tacka na lód ilość szuflad w zamrażarce: 3 Dzienna zdolność tworzenia kostek lod...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.