Menu

Bosch KGF49SM30

Cechy produktu
  • Producent Bosch 
  • Wysokość 203 cm
  • Szerokość 70 cm
  • Pojemność chłodziarki netto 308 l
  • Pojemność zamrażarki netto 105 l
Opis

Oszczędność za dotknięciem jednego przycisku dzięki funkcji EcoMode. Wystarczy nacisnąć przycisk, by przełączyć urządzenie w najszczególniej ekonomiczny tryb pracy. Po aktywacji funkcji EcoMode chłodziarka automatycznie wyreguluje temperaturę chłodzenia pod kątem oszczędzania energii.

Dzięki funkcji HolidayMode możesz wyjechać z czystym sumieniem. Po aktywacji tej funkcji temperatura w przedziale chłodziarki osiągnie ok. +14°C, a w zamrażarce ok. −18°C, dzięki czemu zamrożona żywność pozostanie bezpieczna, a chłodziarka nie będzie marnowała energii.

Oświetlenie LED: zobacz zawartość swej chłodziarki w nowym świetle. Użycie diod LED to zupełnie nowa koncepcja oświetlenia wnętrza chłodziarki gwarantująca równomierne rozłożenie światła w jej wnętrzu, bez oślepiania.

Oświetlenie LED zużywa mniej prądu od zwykłych żarówek i pozostaje skuteczne poprzez cały okres eksploatacji urządzenia. System MultiAirflow: równomierne rozprowadzanie powietrza to świeżość na dłużej. System MultiAirflow ze wspomaganiem wentylatorów powoduje finezyjny, równomierny ruch zimnego powietrza na wszystkich stopniach w obszarze schładzania i zamrażania.

Minimalizuje to wahania temperatury i skraca czas chłodzenia — dzięki temu Twoja żywność zachowa świeżość na dłużej. SuperFreezing: ochrona mrożonych artykułów. Funkcja SuperFreezing chroni zamrożone produkty przed rozmrożeniem po włożeniu nowych artykułów do zamrażarki; sprawia też,świeże produkty są zamrażane szybciej.

Urządzenia z funkcją automatycznego zamrażania przywracają normalny tryb pracy po osiągnięciu trafnej temperatury. Uniemożliwia to marnowaniu energii. Chroń produkty do chłodzenia dzięki funkcji SuperCooling.

w sytuacji aktywacji funkcji SuperCooling świeżo zakupione produkty są schładzane znacznie szybciej. Równocześnie zapobiega ona podciąganiu temperatury żywności, która pozostała już schłodzona. Temperaturę można ograniczyć maksymalnie do 2°C — a wszystko to za dotknięciem jednego przycisku.

Aby zapobiec nadmiernemu zużyciu energii, funkcja ta wyłącza się samoczynnie po upływie około 6 godzin. Świeże powietrze bez bakterii: airfreshFilter Rozwiązanie airfreshFilter z technologią antiBacteria dynamicznie neutralizuje zapachy w środku lodówki i wychwytuje bakterie.

Nieprzyjemne substancje pochodzące z żywności o energicznym zapachu są absorbowane, a powietrze pozostaje czyste i świeże — bez konieczności zamiany filtra przez cały okres eksploatacji urządzenia....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.