Menu

Gorenje NRC6204SXL5

Cechy produktu
  • Producent Gorenje 
  • Rodzaj z zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu 
  • Pojemność chłodziarki netto 255 l
  • Pojemność zamrażarki netto 106 l
  • Zdolność zamrażania 13 kg/24h
  • Poziom hałasu 37 dB
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Roczne zużycie energii 186 kWh/rok
Opis

Lodówka Gorenje NRC6204SXL5M NoFrost 361l LED 60cm ConvertActive: Możliwość zamiany funkcjonalności zamrażarki na lodówkę, NoFrost Plus. Lodówka o obszerności całkowitej 361l w kolorze metalicznym. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Lodówka wolnostojąca Kolor: metaliczny Otwieranie drzwi w prawo/lewo pojemność chłodziarki: 255l objętość zamrażarki: 106l Zdolność zamrażania: 13 kg/24h Czas przechowywania bez zasilania: 9h wyświetlacz LED Sterowanie elektroniczne na drzwiach SensoTech Switch Alarm otwartych drzwi Alarm dźwiękowy i świetlny zbyt wysokiej temperatury w chłodziarce NoFrost ConvertActive: Możliwość zamiany funkcjonalności zamrażarki w lodówkę CrispZone: spora szuflada na warzywa Multiflow 360° Oświetlenie LED NoFrost Plus Koniec z żmudnym rozmrażaniem Jeden z najlepszych systemów chłodzenia na rynku, zainstalowany w komorze zamrażarki, uniemożliwia gromadzeniu się lodu i szronu, żeby utrzymać niskie zużycie energii.

w efekcie użycie pojemności magazynowej jest słuszne, a rozmrażanie i czyszczenie wnętrza nie są już konieczne. Opakowania lub kawałki mrożonej żywności nie przylegają do siebie, dzięki temu żywność jest schludna i schludna.

AdaptTech Inteligentna lodówka Ten inteligentny system został zaprojektowany w celu utrzymania stałej temperatury w lodówce, niezależnie od częstotliwości otwierania drzwi. Stale nadzoruje nawyki korzystania z lodówki i zarządza temperaturą, by zapobiec realnym wzrostom temperatury i zapewnić długoterminową świeżość żywności.

Kompresor inwerterowy Cichy, trwały i energooszczędny Kompresory inwerterowe są cichsze, trwalsze i zużywają mniej energii w kontraście do sprężarek konwencjonalnych. Lepiej i szybciej dostosowują się do zmian temperatury w lodówce, na przykład po otwarciu drzwi, co oznacza mniejsze wahania temperatury i udoskonalone warunki przechowywania żywności.

Extra cicha Ciesz się swoją lodówką na zupełnie nowym poziomie ciszy. Niektóre modele lodówek Gorenje są wyjątkowo ciche. Dzięki poziomowi dźwięku 35dB mają obniżony poziom hałasu, co plasuje je w klasie B, dzięki temu Twoje życie jest bardziej wygodne.

C (efektywność energetyczna) Oszczędność pieniędzy Urządzenia posiadające 15 i więcej lat zużywają do trzech razy więcej energii nowe. Świeże modele Gorenje mają idealną izolację termiczną, urządzenia posiadają ulepszone uszczelnienie drzwi, najnowocześniejsze komponenty systemu chłodzenia i elektroniczną regulację, która ogranicza zużycie energii do minimum.

Convert ZeroZone Wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami Ta komfortowa szuflada po prostu zmienia się z ZeroZone, najlepiej nadającego się na świeże ryby, mięso i owoce morza, w uzupełniającą szufladę CrispZone na owoce i warzywa, dzięki czemu można z łatwością pomieścić wszystkie świeże produkty.

ConvertActive szeroka impreza może się rozpocząć Dzięki ConvertActive starczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zmienić komorę zamrażarki w k...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.