Menu

Gorenje NRK6202CLI

Cechy produktu
  • Producent Gorenje 
  • Kolor brązowy, kremowy 
  • Rodzaj z zamrażalnikiem u dołu, z zamrażalnikiem u dołu 
  • Pojemność chłodziarki netto 235 l
  • Pojemność zamrażarki netto 96 l
  • Zdolność zamrażania 12 kg/24h
  • Poziom hałasu 38 dB
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Roczne zużycie energii 67 kWh/rok
Opis

AdaptTech. Monitorowanie częstotliwości otwierania drzwi.
Ten inteligentny system został zaprojektowany w celu utrzymania stałej temperatury w lodówce, niezależnie od częstotliwości otwierania drzwi. Stale pilnuje nawyki korzystania z lodówki i zarządza temperaturą, aby zapobiec możliwym wzrostom temperatury i zapewnić długoterminową świeżość żywności.

IonAir z MultiFlow 360°. Korzyści z naturalnego procesu jonizacji.
System IonAir z funkcją MultiFlow 360° oczyszcza powietrze w lodówce i utrzymuje świeżość, ponieważ zezwala na naturalną jonizację. Negatywnie naładowane jony generowane we wnętrzu urządzenia odświeżają atmosferę i pomagają stworzyć wyśmienite środowisko do przechowywania żywności. Obieg zjonizowanego powietrza gwarantuje system MultiFlow 360°, który wprowadza świeże powietrze poprzez 14 otworów wentylacyjnych, żeby utrzymać stałą temperaturę na każdej pojedynczej półce.

NoFrost plus. Zapobiegaj gromadzeniu się lodu.
NoFrost okazał się najlepszym systemem chłodzenia na rynku, ponieważ produktywnie uniemożliwia gromadzeniu się lodu w komorze zamrażarki. Ponieważ nasza lodówki oferują znacznie więcej aniżeli zwykłe modele NoFrost, nazwaliśmy je NoFrostPlus. W chłodziarce lodówki Classico system ten został ponadto ulepszony przy pomocy systemu IonAir MultiFlow 360° dla optymalnych warunków przechowywania żywności.

CrispZone. Duża szuflada na owoce i warzywa
Przestronna szuflada CrispZone została zaprojektowana w celu zachowania części odżywczych i przedłużenia świeżości żywności. Niska temperatura podciąga jakość Twoich produktów.

Łatwe czyszczenie. Bez wysiłku i bez skazy
Dzięki nowoczesnie zaprojektowanemu, błyszczącemu i gładkiemu wnętrzu chłodziarko-zamrażarki Gorenje GardenFresh są wyjątkowo nietrudne w czyszczeniu, dzięki temu żywność pozostaje zdrowa i bezpieczna.

EcoMode. Oszczędność energii
w sytuacji przedłużającej się nieobecności lodówkę można przełączyć w tryb oszczędzania energii, ponieważ drzwi są cały czas zamknięte.

FastFreeze. Prędkie zamrażanie
Funkcja FastFreeze zamraża żywność w temperaturze -24°C, aby zachować większość minerałów w żywności. Po około 2 dniach funkcja jest automatycznie wyłączana, a temperatura w komorze zamrażarki wraca do ustawienia początkowego.

IonAir z MultiFlow 360°. Idealny mikroklimat na każdej półce
IonAir formuje ujemnie naładowane jony w środku urządzenia, które są równomiernie rozmieszczone w komorze chłodziarki dzięki systemowi MultiFlow 360°. Tak wzbogacone powietrze zachowuje smak i usuwa nieprzyjemne zapachy.

Półka na butelki. Właściwe miejsce na butelki i puszki
Dzięki ergonomicznemu uchwytowi na butelki Twoje butelki i puszki sądostępne i nie zajmują miejsca.

Oświetlenie LED. Korzystnie zorganizowane i efektywne
Oświetlenie LED w lodówkach zagwarantuje doskonałe i nad wyraz wydajne oświetlenie. Jego żywotność jest trzydziestokrotnie dłuższa konwencjonalnych żarówek i pozwala zaoszczędzić choćby dziesięć razy więcej energii.

Slot-in
Dzięki funkcji otwierania drzwi lodówki pod kątem prostym, wszystkie półki i pojemniki można w pełni wyciągnąć. To rozwiązanie jest rewelacyjne dla lodówek umieszczonych przy ścianie bocznej albo przylegających do blatu lub innego urządzenia.

KitchenFit. Stylowy i wyrafinowany wygląd
Dzięki nowej konstrukcji z mniejszą głębokością ta chłodziarko-zamrażarka będzie nadzwyczajnie pasować do Twojej kuchni, oferując równocześnie bardzo dużą objętość.

SuperSilent. Niski poziom hałasu
Chłodziarko-zamrażarka pracuje z poziomem hałasu zaledwie 38 dB, który jest tak cichy jak szeptana rozmowa między dwojgiem ludzi. Ta cicha praca jest konsekwencją znakomitej izolacji i prekursorskich rozwiązań układu chłodzenia.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.