Menu

Gorenje NRS9181M

Cechy produktu
  • Producent Gorenje 
  • Rodzaj side by side, side by side 
  • Pojemność chłodziarki netto 339 l
  • Pojemność zamrażarki netto 177 l
  • Zdolność zamrażania 11 kg/24h
  • Poziom hałasu 43 dB
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Roczne zużycie energii 13 kWh/rok
Opis

XtraSpace poręczna i przestronna doskonale zaprojektowane wnętrze zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na pokaźniejszą liczba żywności, oszczędzając Ci częstych zakupów. Żywność można łatwo rozmieścić na szklanych półkach, w dużych szufladach lub pojemnikach na wewnętrznej ścianie drzwi.

Oznacza to,za każdym razem możesz zobaczyć co jest dostępne, a czego brakuje i momentalnie przygotować listę zakupów. Technika NoFrost Plus Nigdy więcej rozmrażania zamrażarki. Nigdy więcej wysychania produktów.

Jeden z najlepszych systemów chłodzenia na rynku. W zamrażarce uniemożliwia zalodzeniu i zaszronieniu, i zapewnia niskie zużycie energii. W chłodziarce zagwarantuje mikroklimat genialny dla świeżej żywności.

Cyrkulacja jonizowanego powietrza broni żywność przed wysychaniem i pomaga zachować witaminy i minerały. SensoTech progresywne sterowanie za pomocą wyświetlacza LED obfity i klarowny ekran LED umożliwia natychmiastową kontrolę ustawień temperatury.

Funkcje takie jak FastFreeze i HolidayMode można włączyć jednym dotknięciem. W sytuacji nagłego wzrostu temperatury zintegrowany alarm natychmiast Cię ostrzeże. Półka na butelki adekwatne miejsce na butelki i puszki Dzięki ergonomicznej półce na butelki i puszki, są oneprzystępne i zajmują mniej miejsca.

dzięki temu możesz lepiej wykorzystać przestrzeń chłodziarki. Program EcoMode Zadba o oszczędność energii, gdy cię nie ma w domu Gdy wyjeżdżasz na wakacje albo planujesz dłuższą nieobecność w domu, specjalny program EcoMode dodatkowo zadba o ekonomiczne zużycie energii elektrycznej.

Rzadsze otwieranie drzwi chłodziarki sprawia, że program EcoMode samoczynnie utrzymuje temperaturę we wnętrzu na optymalnym poziomie i oszczędza w ten sposób zużycie energii elektrycznej. MultiFlow 360° znakomity mikroklimat na każdej półce System wentylacji MultiFlow 360° równomiernie rozprowadza powietrze w komorze chłodziarki, żeby zapewnić słuszną cyrkulację powietrza i najkorzystniejsze warunki przechowywania żywności.

TwistIce Manualna kostkarka obrotowa Już nie zabraknie Ci lodu w zamrażarce dzięki wyjmowanej, wewnętrznej kostkarce do lodu TwistIce. Starczy przekręcić uchwyt i radować się schłodzonymi napojami. KitchenFit wysmakowany i wyrafinowany wygląd świetnie płaskiej powierzchni Ta chłodziarko-zamrażarka z systemem umożliwiającym płytszą zabudowę, nadaje się nieprzeciętnie do Twojej kuchni, proponując przy tym wyjątkowo dużą pojemność.

Oświetlenie LED nieprzeciętnie zaprojektowane i efektywne oświetlenie Oświetlenie LED w lodówkach gwarantuje idealne i bardzo skuteczne oświetlenie, ponieważ ma wyraźnie dłuższą żywotność i zużywa widocznie mniej energii konwencjonalne żarówki.

FastFreeze szybkie zamrażanie Zamrażanie obszernych ilości jedzenia? Chłodziarko-zamrażarka z funkcją FastFreeze zamraża żywność w temperaturze -24 °C, aby zachować mikroelementy i minerały w żywności bez zniżania jej jakości.

Po około 26 godzinach funkcja ta zostanie samoczynnie wyłączona, a temperatura komory zamrażarki powróci do ustawień początkowych. FreshZone Świeże, jakby prosto z natury Szuflada o najniższej temperaturze w lodówce jest genialna do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw.

Zachowa świeżość, aromat, kolor i smak potrawy o niemało dłużej. SuperCicha Niski poziom hałasu Chłodziarko-zamrażarka działa tak cicho, iż jej pracę można porównać do szeptu. Tak cicha praca jest konsekwencją nadzwyczajnej izolacji i pionierskich rozwiązań układu chłodzenia informacje techniczne Klasa energetyczna: A+ wymiary urządzenia (sz x w x g): 90,8 × 178,6 × 63,6 cm Materiał drzwi: Metal Kolor: Stal nierdzewna Otwieranie drzwi: Chłodziarka na prawo/zamrażarka na lewo otwierane drzwi Kółka: 4 regulowane nóżki: 2 Klasa klimatyczna: SN, N, ST 1 sprężarka objętość brutto/netto: 566 / 516 L objętość części chłodzącej: brutto/netto: 350 / 339 L objętość części zamrażającej: brutto/netto: 216 / 177 L Zdolność zamrażania: 11 kg/24h Czas przechowywania bez zasilania: 10 h Sterowanie elektroniczne SensoTech rodzaj wyświetlacza: ekran LED Alarm dźwiękowy zbyt długo otwartych drzwi NoFrost Plus Cyrkulacja powietrza: Cyrkulacja powietrza MuliFlow w chłodziarce Tacka na lód: Kostkarka obrotowa prędkie zamrażanie SuperCool - prędkie schładzanie EcoMode - program energooszczędny Oświetlenie LED 5 szklanych półek Funkcja uniemożliwiania wypadaniu butelek 1 szuflada na mięso Półki na drzwiach: 3 półki na drzwiach Szuflada na warzywa: 2 szuflady na warzywa Pojemnik na jajka Szuflada FreshZone (do przedłużenia czasu świeżości produktów) Oświetlenie zamrażarki: LED-sufitowe Szuflada zamrażająca: 2 szuflady 4 półki na drzwiach zamrażarki 5 szklanych półek Zużycie energii kWh/24h: 1,13 kWh Poziom hałasu: 43 dB(A)re1pW rozmiary urządzenia (sz x w x g): 90,8 × 178,6 × 63,6 cm wymiary w opakowaniu (sz x w x g): 97,7 × 189,6 × 72,7 cm Masa urządzenia: 91 kg Waga brutto: 100 kg Moc znamionowa: 240 W

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.