Menu

Gorenje NRS918EM

Cechy produktu
 • Producent Gorenje 
 • Kolor srebrny 
 • Rodzaj side by side, side by side 
 • Klasa energetyczna C++ 
 • Pojemność chłodziarki netto 334 l
 • Pojemność zamrażarki netto 174 l
 • Zdolność zamrażania 11 kg/24h
 • Poziom hałasu 42 dB
 • Sterowanie elektroniczne 
 • Roczne zużycie energii 88 kWh/rok
Opis

XTRASPACE. Poręczna i przestronna
idealnie zaprojektowane wnętrze gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na pokaźniejszą liczba żywności, oszczędzając Ci częstych zakupów. Żywność można łatwo rozmieścić na szklanych półkach, w obszernych szufladach albo pojemnikach na wewnętrznej ścianie drzwi. Oznacza to,za każdym razem możesz zobaczyć co jest dostępne, a czego brakuje i ekspresowo przygotować listę zakupów.

Nigdy więcej rozmrażania zamrażarki. Nigdy więcej wysychania produktów.
Jeden z najlepszych systemów chłodzenia na rynku. W zamrażarce uniemożliwia zalodzeniu i zaszronieniu, i zapewnia niskie zużycie energii. W chłodziarce zagwarantuje mikroklimat znakomity dla świeżej żywności. Cyrkulacja jonizowanego powietrza broni żywność przed wysychaniem i pomaga zachować witaminy oraz minerały.

nowoczesne sterowanie za pomocą wyświetlacza LED
znaczny i przejrzysty wyświetlacz LED zezwala na natychmiastową kontrolę ustawień temperatury. Funkcje takie jak FastFreeze i HolidayMode można włączyć jednym dotknięciem. W sytuacji nagłego wzrostu temperatury zintegrowany alarm natychmiast Cię ostrzeże.

trafne miejsce na butelki i puszki
Dzięki praktycznej półce na butelki i puszki, są oneprzystępne i zajmują mniej miejsca. Dzięki temu możesz lepiej zastosować przestrzeń chłodziarki.

Zadba o oszczędność energii, gdy cię nie ma w domu
Gdy wyjeżdżasz na wakacje albo planujesz dłuższą nieobecność w domu, specjalny program EcoMode ponadto zadba o ekonomiczne zużycie energii elektrycznej. Rzadsze otwieranie drzwi chłodziarki sprawia, iż program EcoMode samoczynnie utrzymuje temperaturę w środku na stosownym poziomie i oszczędza w ten sposób zużycie energii elektrycznej.

nadzwyczajny mikroklimat na każdej półce
System wentylacji MultiFlow 360° równomiernie rozprowadza powietrze w komorze chłodziarki, żeby zapewnić słuszną cyrkulację powietrza i najkorzystniejsze warunki przechowywania żywności.

zrównoważony, cichy i trwały
Kompresory inwerterowe są cichsze, trwalsze i zużywają mniej energii w porównaniu do konwencjonalnej kompresorów. Dostosowują się lepiej i szybciej do zmian temperatury we wnętrzu lodówki, na przykład gdy drzwi są otwarte, co oznacza mniejsze wahania temperatury i udoskonalone warunki przechowywania żywności.

innowacyjne sterowanie za pomocą wyświetlacza LED
wielki i przezroczysty wyświetlacz LED pozwala na natychmiastową kontrolę ustawień temperatury. Funkcje takie jak FastFreeze i HolidayMode można włączyć jednym dotknięciem. W sytuacji nagłego wzrostu temperatury zintegrowany alarm natychmiast Cię ostrzeże.

Manualna kostkarka obrotowa
Już nie zabraknie Ci lodu w zamrażarce dzięki wyjmowanej, wewnętrznej kostkarce do lodu TwistIce. Wystarczy przekręcić uchwyt i cieszyć się schłodzonymi napojami.

szykowny i wyrafinowany wygląd wspaniale płaskiej powierzchni
Ta chłodziarko-zamrażarka z systemem umożliwiającym płytszą zabudowę, nadaje się nieprzeciętnie do Twojej kuchni, oferując przy tym nad wyraz dużą pojemność.

Tryb wakacyjny
Funkcja trybu wakacyjnego dopasowuje temperaturę w komorze zamrażarki i lodówki, takograniczyć zużycie energii do minimum, gdy lodówka nie jest używana przez dłuższy czas. Na przykład, w trakcie okresu wakacyjnego.

nadzwyczajnie zaprojektowane i wydajne oświetlenie
Oświetlenie LED w lodówkach gwarantuje wspaniałe i wyjątkowo produktywne oświetlenie, ponieważ ma widocznie dłuższą żywotność i zużywa istotnie mniej energii tradycyjne żarówki.

prędkie zamrażanie
Zamrażanie dużych ilości jedzenia? Chłodziarko-zamrażarka z funkcją FastFreeze zamraża żywność w temperaturze -24 °C, by zachować mikroelementy i minerały w żywności bez obniżania jej jakości. Po około 26 godzinach funkcja ta zostanie samoczynnie wyłączona, a temperatura komory zamrażarki powróci do ustawień początkowych.

Świeże, jakby prosto z natury
Szuflada o najniższej temperaturze w lodówce jest genialna do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw. Zachowa świeżość, aromat, kolor i smak potrawy o sporo dłużej.

Niski poziom hałasu
Chłodziarko-zamrażarka działa tak cicho, iż jej pracę można porównać do szeptu. Tak cicha praca jest wynikiem nadzwyczajnej izolacji i prekursorskich rozwiązań układu chłodzenia.

cechy technologiczne

Etykieta energetyczna

Pobierz

typ Wolnostojąca Budowa Side by Side pojemność zamrażarki 174 l pojemność chłodziarki 334 l Rozmrażanie chłodziarki automatyczne Zdolność zamrażania 11 kg/day technika No Frost Plus Funkcje - Otwarte drzwi
- prędkie zamrażanie
- Kostkarka lodu
- Eco
- Holiday Sterowanie elektroniczne wyświetlacz / Panel Tak ilość agregatów 1 Poziom hałasu 42 dB Klasa energetyczna Emetaliczny Wysokość 178.6 cm Szerokość 91 cm Głębokość 64.3 cm Waga 85 kg Pozostałe cechy
 • Profilowana półka na butelki: Funkcja zapobiegania wypadaniu butelek
 • Półki na drzwiach: 3 półki na drzwiach
 • Oświetlenie: Oświetlenie LED
 • Tacka na lód
 • Kostkarka obrotowa
 • Szklane półki: 5 szt.
 • Pojemnik na jajka: 2/12
 • Piwnica (strefa 0): Szuflada FreshZone
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.