Menu

Gorenje NRS918EMB

Cechy produktu
 • Producent Gorenje 
 • Kolor czarny 
 • Rodzaj side by side, side by side 
 • Pojemność chłodziarki netto 334 l
 • Pojemność zamrażarki netto 174 l
 • Zdolność zamrażania 11 kg/24h
 • Poziom hałasu 42 dB
 • Sterowanie elektroniczne 
 • Roczne zużycie energii 88 kWh/rok
Opis

XTRASPACE. Praktyczna i przestronna
doskonale zaprojektowane wnętrze gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na obszerniejszą liczba żywności, oszczędzając Ci częstych zakupów. Żywność można z łatwością rozmieścić na szklanych półkach, w obfitych szufladach albo pojemnikach na wewnętrznej ścianie drzwi. Oznacza to,zawsze możesz zobaczyć co jest przystępne, a czego brakuje i prędko przygotować listę zakupów.

Nigdy więcej rozmrażania zamrażarki. Nigdy więcej wysychania produktów.
Jeden z najkorzystniejszych systemów chłodzenia na rynku. W zamrażarce zapobiega zalodzeniu i zaszronieniu, i gwarantuje niskie zużycie energii. W chłodziarce zagwarantuje mikroklimat świetny dla świeżej żywności. Cyrkulacja jonizowanego powietrza broni żywność przed wysychaniem i pomaga zachować witaminy i minerały.

innowacyjne sterowanie przy pomocy wyświetlacza LED
znaczny i przejrzysty ekran LED zezwala na natychmiastową kontrolę ustawień temperatury. Funkcje takie jak FastFreeze i HolidayMode można włączyć jednym dotknięciem. W przypadku nagłego wzrostu temperatury zintegrowany alarm natychmiast Cię ostrzeże.

adekwatne miejsce na butelki i puszki
Dzięki ergonomicznej półce na butelki i puszki, są oneprzystępne i zajmują mniej miejsca. Dzięki temu możesz lepiej użyć przestrzeń chłodziarki.

Zadba o oszczędność energii, gdy cię nie ma w domu
Gdy wyjeżdżasz na wakacje albo planujesz dłuższą nieobecność w domu, specjalny program EcoMode w dodatku zadba o ekonomiczne zużycie energii elektrycznej. Rzadsze otwieranie drzwi chłodziarki sprawia, że program EcoMode automatycznie utrzymuje temperaturę w środku na optymalnym poziomie i oszczędza w ten sposób zużycie energii elektrycznej.

wspaniały mikroklimat na każdej półce
System wentylacji MultiFlow 360° równomiernie rozprowadza powietrze w komorze chłodziarki, żeby zapewnić stosowną cyrkulację powietrza i najkorzystniejsze warunki przechowywania żywności.

jednostajny, cichy i trwały
Kompresory inwerterowe są cichsze, trwalsze i zużywają mniej energii w porównaniu do konwencjonalnej kompresorów. Dopasowują się lepiej i szybciej do zmian temperatury wewnątrz lodówki, na przykład gdy drzwi są otwarte, co oznacza mniejsze wahania temperatury i udoskonalone warunki przechowywania żywności.

Manualna kostkarka obrotowa
Już nie zabraknie Ci lodu w zamrażarce dzięki wyjmowanej, wewnętrznej kostkarce do lodu TwistIce. Starczy przekręcić uchwyt i cieszyć się schłodzonymi napojami.

wytworny i wyrafinowany wygląd genialnie płaskiej powierzchni
Ta chłodziarko-zamrażarka z systemem umożliwiającym płytszą zabudowę, nadaje się perfekcyjnie do Twojej kuchni, proponując przy tym wyjątkowo dużą objętość.

Tryb wakacyjny
Funkcja trybu wakacyjnego dostosowuje temperaturę w komorze zamrażarki i lodówki, takzmniejszyć zużycie energii do minimum, gdy lodówka nie jest wykorzystywana przez dłuższy czas. Na przykład, w trakcie okresu wakacyjnego.

nieprzeciętnie zaprojektowane i skuteczne oświetlenie
Oświetlenie LED w lodówkach zapewnia wyśmienite i bardzo skuteczne oświetlenie, ponieważ ma pokaźnie dłuższą żywotność i zużywa pokaźnie mniej energii klasyczne żarówki.

szybkie zamrażanie
Zamrażanie pokaźnych ilości jedzenia? Chłodziarko-zamrażarka z funkcją FastFreeze zamraża żywność w temperaturze -24 °C, aby zachować mikroelementy i minerały w żywności bez zmniejszania jej jakości. Po około 26 godzinach funkcja ta zostanie samoczynnie wyłączona, a temperatura komory zamrażarki powróci do ustawień początkowych.

Świeże, jakby prosto z natury
Szuflada o najniższej temperaturze w lodówce jest wspaniała do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw. Zachowa świeżość, aromat, odcień i smak potrawy o niemało dłużej.

Niski poziom hałasu
Chłodziarko-zamrażarka działa tak cicho, iż jej pracę można porównać do szeptu. Tak cicha praca jest rezultatem wspaniałej izolacji i najnowocześniejszych rozwiązań układu chłodzenia.

właściwości techniczne

Etykieta energetyczna

Pobierz

wariant Wolnostojąca Budowa Side żeby Side pojemność zamrażarki 174 l pojemność chłodziarki 334 l Rozmrażanie chłodziarki automatyczne Zdolność zamrażania 11 kg/day technologia No Frost Plus Funkcje - Holiday
- prędkie zamrażanie
- Eco
- Kostkarka lodu Sterowanie elektroniczne ekran / Panel Tak ilość agregatów 1 Poziom hałasu 42 dB Klasa energetyczna E kolor czarny Wysokość 178.6 cm Szerokość 91 cm Głębokość 64.3 cm Waga 83 kg Pozostałe parametry
 • Profilowana półka na butelki: Funkcja zapobiegania wypadaniu butelek
 • Półki na drzwiach: 3 półki na drzwiach
 • Oświetlenie: Oświetlenie LED
 • Tacka na lód: Kostkarka obrotowa
 • Szklane półki: 5 szt.
 • Pojemnik na jajka: 2/12
 • Piwnica (strefa 0): Szuflada FreshZone
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.