Menu

Gorenje ONRK193BK

Cechy produktu
  • Producent Gorenje 
  • Kolor czarny 
Opis

IonAir z systemem MultiFlow 360° nadzwyczajny mikroklimat na każdej półce progresywna technika zaimplementowana w chłodziarkach imituje naturalny cykl jonizacji, zezwalając zapewnić pożywieniu świeżość na dłużej.

Ujemnie naładowane jony wytwarzane poprzez urządzenie stale odświeżają powietrze, naśladując naturalny mikroklimat i stwarzając idealne środowisko dla świeżej żywności. System wentylacji MultiFlow 360° równomiernie dystrybuuje jonizowane powietrze przez 14 otworów wentylacyjnych, utrzymując stałą temperaturę na każdej półce.

NoFrost Plus Koniec z uciążliwymm rozmrażaniem Jeden z najkorzystniejszych systemów chłodzenia na rynku. W zamrażarce uniemożliwia zalodzeniu i zaszronieniu, i zapewnia niskie zużycie energii. W chłodziarce zapewnia mikroklimat rewelacyjny dla świeżej żywności.

Cyrkulacja jonizowanego powietrza broni żywność przed wysychaniem i pomaga zachować witaminy i minerały. Szuflada ZeroZone Świeże niczym prosto z morza Szuflada, w której panuje temperatura około 0°C, to doskonałe miejsce to przechowywania świeżych owoców morza, ryb lub mięsa.

Dzięki niej delikatne produkty dłużej zachowują świeżość, naturalną soczystość oraz komponenty odżywcze. A+++ Największa oszczędność energii Wszystkie chłodziarki Gorenje prezentują produktywność najwyższej klasy.

rewelacyjna izolacja termiczna oraz uszczelnienie drzwi, sprężarka kontrolowana sterownikiem oraz sterowanie zarówno mechaniczne jak i elektroniczne efektywnie zniżają zużycie energii. Chłodziarki z systemem wydajności A+++ zużywają do 60% mniej prądu aniżeli urządzenia klasy A.

AdaptTech Chłodziarka, która zna Twoje nawyki Ten inteligentny system został zaprojektowany, by utrzymywać trafną temperaturę w chłodziarce bez względu na to, jak nieraz otwierasz drzwi. W momencie otwarcia drzwi następuje nagły wzrost temperatury, przez co żywność narażona jest na działanie szoku termicznego i na skutek czego szybciej się psuje.

Chłodziarka stale pilnuje i analizuje sposób, w jaki z niej korzystasz. Dzięki temu jest w stanie przewidzieć, kiedy otworzysz drzwi chłodziarki i chwilę wcześniej obniża temperaturę o 1 albo 2°C w celu zapewnienia stałej temperatury wewnątrz, a co za tym idzie – świeżości i pełnej wartości odżywczej pożywienia.

SuperCool prędkie chłodzenie co tygodniowych zakupów. Funkcja intensywnego chłodzenia obniża temperaturę lodówki blisko o połowę jej typowych ustawień. Znakomita do szybkiego chłodzenia obfitych ilości żywności.

Przesuwane półeczki SimpleSlide Dla wysokich i niskich butelek wyjątkowo funkcjonalny mechanizm umożliwiający przemieszczanie półek w górę iw dół. Szuflada XtremeFreeze błyskawiczne zamrażanie szybkie mrożenie w skrajnie niskich temperaturach.

Takie „szokowe" podejście pozwala zachować wszystkie elementy odżywcze i smak pożywienia. Oświetlenie LED Oświetlenie LED w formie listwy oferuje po otwarciu drzwi chłodziarki w całości nowe wrażenie.

S...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.