Menu

Gorenje ONRK193O-L

Cechy produktu

  • Producent Gorenje 
  • Klasa energetyczna C+++ 

Opis

IonAir z systemem MultiFlow 360 st. Wyśmienity mikroklimat na każdej półceZaawansowana technologia zaimplementowana w chłodziarce imituje naturalny cykl jonizacji, pozwalając zapewnić pożywieniu świeżość na dłużej.

Ujemnie naładowane jony tworzone przez urządzenie stale odświeżają powietrze, naśladując naturalny mikroklimat i formujejąc wspaniałe środowisko dla świeżej żywności. System wentylacji MultiFlow 360 st równomiernie dystrybuuje jonizowane powietrze poprzez 14 otworów wentylacyjnych, utrzymując stałą temperaturę na każdej półce.

NoFrost Plus Koniec z uciążliwym rozmrażaniemJeden z najkorzystniejszych systemów chłodzenia na rynku. W zamrażarce uniemożliwia zalodzeniu i zaszronieniu, oraz zagwarantuje niskie zużycie energii. W chłodziarce gwarantuje mikroklimat genialny dla świeżej żywności.

Cyrkulacja jonizowanego powietrza chroni żywność przed wysychaniem i pomaga zachować witaminy i minerały. Szuflada ZeroZone Szuflada, w której panuje temperatura około 0 st C, to wspaniałe miejsce to przechowywania świeżych owoców morza, ryb lub mięsa.

Dzięki niej delikatne produkty dłużej zachowują świeżość, naturalną soczystość oraz elementy odżywcze. A+++ Największa oszczędność energii Chłodziarka z systemem produktywności A+++ zużywa do 60 procent mniej prądu aniżeli urządzenia klasy A.

AdaptTech Ten inteligentny system został zaprojektowany, żeby utrzymywać optymalną temperaturę w chłodziarce bez względu na to, jak nieraz otwierasz drzwi. W momencie otwarcia drzwi następuje nagły wzrost temperatury, poprzez co żywność narażona jest na działanie szoku termicznego i w efekcie szybciej się psuje.

Chłodziarka stale nadzoruje i analizuje sposób, w jaki z niej korzystasz. Dzięki czemu jest w stanie przewidzieć, kiedy otworzysz drzwi chłodziarki i chwilę wcześniej zniża temperaturę o 1 albo 2 st C w celu zapewnienia stałej temperatury we wnętrzu, a co z tego wynika – świeżości i pełnej wartości odżywczej pożywienia.

SuperCool szybkie chłodzenie co tygodniowych zakupów. Funkcja intensywnego chłodzenia zniża temperaturę lodówki blisko o połowę jej typowych ustawień. Wyśmienita do prędkiego chłodzenia znacznych ilości żywności.

Szuflada XtremeFreeze momentalne zamrażanie. Prędkie mrożenie w skrajnie niskich temperaturach. Takie szokowe podejście pozwala zachować wszystkie składniki odżywcze i smak pożywienia. Simple Side szczególnie użyteczny mechanizm umożliwiający przemieszczanie półek w górę i w dół.

Oświetlenie LED Oświetlenie LED w formie listwy proponuje po otwarciu drzwi chłodziarki w całości świeże wrażenie. Statystycznie oświetlenie LED daje bardziej naturalne światło, które zagwarantuje wyraźnie ulepszoną widoczność, a tym samym lepszą kontrolę nad zawartością półek.

prędkie zamrażanie Funkcja zamrażarki do szybkiego mrożenia żywności, bez zbrylania....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.