Menu

Gorenje ORB153

Cechy produktu
  • Producent Gorenje 
  • Kolor czerwony, brązowy, czarny, bordowy, kremowy 
  • Pojemność chłodziarki netto 229 l
  • Pojemność zamrażarki netto 25 l
  • Zdolność zamrażania 2 kg/24h
  • Poziom hałasu 40 dB
  • Sterowanie mechaniczne 
  • Roczne zużycie energii 34 kWh/rok
Opis

Lodówka Gorenje Lodówka GORENJE ORB153RD o szerokości 60 cm i wysokości 154 cm w klasie energetycznej A+++. Objętość chłodziarki wynosi 229 litrów, a zamrażarki 25 litrów. Urządzenie posiada system IonAir z DynamiCooling, który rozprowadza zjonizowane powietrze i wyrównuje temperaturę w lodówce.

Roczne zużycie energii wynosi 124 kWh. A+++ doskonała izolacja cieplna i uszczelnienie drzwi, sprężarka kontrolowana sterownikiem, a także sterowanie jednocześnie mechaniczne jak i elektroniczne skutecznie obniżają zużycie energii.

Chłodziarka GORENJE ORB153RD z systemem skuteczności A+++ zużywają do 60% mniej prądu aniżeli urządzenia klasy A. IonAir z DynamiCooling nowoczesny system wentylacji wraz z dynamicznym chłodzeniem równomiernie rozprowadza zjonizowane powietrze i wyrównuje temperaturę w całej lodówce GORENJE ORB153RD.

Powietrze wzbogacone w jony ujemne naśladuje naturalny mikroklimat, który zapewnia utrzymanie świeżości produktów spożywczych przez dłuższy czas. Co więcej, dowolny typ żywności umieszczony na dowolnej półce w lodówce będzie przechowywany w tej samej temperaturze.

Świeżość prosto z natury Szuflada w lodówce GORENJE ORB153RD, w której panuje najniższa temperatura, nadaje się perfekcyjnie do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw. Zagwarantuje ona świeżość, aromat, kolor i smak żywności na dłużej.

Przesuwane półeczki SimpleSlide stanowczo funkcjonalny mechanizm umożliwiający przemieszczanie półek w górę i w dół w lodówce GORENJE ORB153RD. Led Light Oświetlenie LED w formie listwy proponuje po otwarciu drzwi chłodziarki GORENJE ORB153RD w całości świeże wrażenie.

Statystycznie oświetlenie LED daje bardziej naturalne światło, które zagwarantuje wyraźnie udoskonaloną widoczność, a tym samym ulepszoną kontrolę nad zawartością półek....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.