Menu

Gorenje ORB153B-L

Cechy produktu
  • Producent Gorenje 
Opis

Lodówka Gorenje Lodówka GORENJE ORB153BL o szerokości 60 cm i wysokości 154 cm w klasie energetycznej A+++. Objętość chłodziarki wynosi 229 litrów, a zamrażarki 25 litrów. Urządzenie ma system IonAir z DynamiCooling, który rozprowadza zjonizowane powietrze i wyrównuje temperaturę w lodówce.

Roczne zużycie energii wynosi 124 kWh. A+++ doskonała izolacja termiczna, a także uszczelnienie drzwi, sprężarka kontrolowana sterownikiem i sterowanie jednocześnie mechaniczne jak i elektroniczne produktywnie obniżają zużycie energii.

Chłodziarka GORENJE ORB153BL z systemem produktywności A+++ zużywają do 60% mniej prądu niż urządzenia klasy A. IonAir z DynamiCooling innowacyjny system wentylacji wraz z dynamicznym chłodzeniem równomiernie rozprowadza zjonizowane powietrze i wyrównuje temperaturę w całej lodówce GORENJE ORB153BL.

Powietrze wzbogacone w jony ujemne naśladuje naturalny mikroklimat, który gwarantuje utrzymanie świeżości produktów spożywczych przez dłuższy czas. Co więcej, dowolny wariant żywności umieszczony na dowolnej półce w lodówce będzie przechowywany w tej samej temperaturze.

Świeżość prosto z natury Szuflada w lodówce GORENJE ORB153BL, w której panuje najniższa temperatura, pasuje znakomicie do przechowywania mięsa, ryb, owoców i warzyw. Zagwarantuje ona świeżość, aromat, odcień i smak żywności na dłużej.

Przesuwane półeczki SimpleSlide bardzo poręczny mechanizm umożliwiający przemieszczanie półek w górę i w dół w lodówce GORENJE ORB153BL. Led Light Oświetlenie LED w formie listwy oferuje po otwarciu drzwi chłodziarki GORENJE ORB153BL całkowicie świeże wrażenie.

Statystycznie oświetlenie LED daje bardziej naturalne światło, które zagwarantuje wyraźnie lepszą widoczność, a tym samym lepszą kontrolę nad zawartością półek....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.