Menu

Haier A3FE737CMJ

Cechy produktu
  • Producent Haier 
  • Klasa energetyczna C++ 
Opis

Dobra jakość w atrakcyjnej cenie Lodówka producenta HAIER to genialna funkcjonalność ukryta w progresywnej stylistyce. Model A3FE737CMJ dostępny jest w odcieniu metalicznym i znamionuje się poborem mocy na poziomie 273 kWh rocznie ( klasa energetyczna A++ ), a także wyjątkowo cichą pracą - poziom hałasu to 40 dB.

354 litrów obszerności HAIER A3FE737CMJ to lodówka wolnostojąca z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 59,5 cm. Objętość użytkowa chłodziarki wynosi 257 litry, a zamrażarki 97 litrów. Lodówka posiada funkcję No Frost, który zniża poziom wilgotności we wnętrzu urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera, a nasza lodówka okresowo ulega automatycznemu rozmrażaniu.

Szklane półki W ciągu 24 godzin lodówka HAIER A3FE737CMJ jest w stanie zamrozić 12 kg żywności, a w razie awarii zasilania produkty nie zostaną rozmrożone poprzez 13 godzin. Wszystkie produkty zmieszczą się na trzech półkach z bezpiecznego szkła i na trzech półkach na drzwiach lodówki.

Na wyposażeniu znajdują się w dodatku dwa pojemniki na warzywa i owoce - komora MYZONE i MOISTZONE oraz półka na butelki. W zamrażarce wynajdziemy dwa pojemniki....

Opinie - 1 opinia + Dodaj opinie
Tomek - Wystawiona 11 miesięcy temu
Bledne ceny nie pokrywaja sie z faktycznymi cenami w sklepach

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.