Menu

Haier A3FE737CPJM

Cechy produktu
  • Producent Haier 
Opis

Lodówka Haier Lodówka HAIER A3FE737CPJM o szerokości 59.5 cm i wysokości 200.5 cm w klasie energetycznej A++. Pojemność chłodziarki wynosi 257 litrów, a zamrażarki 97 l. Urządzenie posiada system No Frost, który zapobiega osadzaniu się szronu, a także system szuflad Easy Access, usprawniający dostęp do zamrażarki.

Roczne zużycie lodówki wynosi 273 kWh. Technologia No Frost Chłodziarko-zamrażarka HAIER A3FE737CPJM jest wyekwipowana w system No Frost, dzięki czemu możesz zapomnieć o rozmrażaniu lodówki. System No Frost uniemożliwia osadzaniu się szronu we wnętrzu urządzenia, co że codzienne korzystanie z chłodziarki jest jeszcze łatwiejsze.

Sprężarka inwerterowa postępowa i wyjątkowo energooszczędna sprężarka inwerterowa zapewnia ciche działanie lodówki HAIER A3FE737CPJM. Poprzez monitorowanie wewnętrznej temperatury chłodzenia, stopniowo zwalnia albo przyspiesza pracę w celu osiągnięcia i utrzymania słusznej temperatury.

Twoja lodówka nigdy nie pracowała efektywniej! System szuflad Easy Access specyficzny trzydrzwiowy design i system szuflad Easy Access w zamrażarce to komponenty akcentujące markę Haier na rynku. Szuflady Easy Access usprawniają dostęp do wnętrza zamrażarki HAIER A3FE737CPJM i porządkowanie przestrzeni.

To rozwiązanie powoduje, iż problem zmiany kierunku otwierania drzwi zamrażarki znika – starczy wysunąć szufladę i od razu mieć dostęp do wnętrza. Szuflada na warzywa i owoce Szuflada na warzywa i owoce z systemem kontroli wilgotności HCS gwarantuje nieprzeciętne warunki do przechowywania warzyw i owoców w chłodziarce z systemem No Frost.

Roślinna membrana pozwala utrzymać wysoki poziom wilgotności we wnętrzu szuflady, dłużej utrzymując świeżość przechowywanych produktów w chłodziarce HAIER A3FE737CPJM. Prędkie chłodzenie i mrożenie Wracasz z zakupów i musisz jak najszybciej schłodzić albo zamrozić nowe produkty? Skorzystaj z funkcji szybkiego chłodzenia lub mrożenia w lodówce HAIER A3FE737CPJM.

Dzięki niej nowo nabyte produkty momentalnie osiągną żądaną temperaturę. Ta inteligentna i poręczna funkcja jest doskonała do przyspieszonego chłodzenia pokaźnej ilości produktów. Jest jeszcze niezastąpiona, gdy odwiedzą Cię nieoczekiwani goście!

Poziom hałasu 40 dB nowoczesna sprężarka inwerterowa sprawia, iż lodówka HAIER A3FE737CPJM jest nad wyraz cicha. Dzięki temu perfekcyjnie spełni oczekiwania nawet w otwartych kuchniach....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.