Menu

Haier A3FE742CGBJ

Cechy produktu
  • Producent Haier 
  • Kolor czarny 
Opis

Lodówka Haier Lodówka HAIER A3FE742CGBJ o szerokości 70 cm i wysokości 190.5 cm w klasie energetycznej A++. Objętość chłodziarki wynosi 307 l, a zamrażarki 129 l. Urządzenie posiada kompresor inwerterowy i komorę chłodzenia MyZone.

Roczne zużycie energii wynos 313 kWh. Klasa energetyczna A++ Klasa produktywności energetycznej A++ w lodówce HAIER A3FE742CGBJ zagwarantuje do 40% oszczędności energii w porównaniu z chłodziarkami w klasie A.

To wymierna korzyść dla środowiska i Twojego portfela. Inwerterowy kompresor innowacyjny i szczególnie energooszczędny inwerterowy kompresor zapewnia ciche działanie lodówki HAIER A3FE742CGBJ. Twoja lodówka nigdy nie pracowała sprawniej!

Komora chłodzenia MyZone My Zone to specjalna szuflada w chłodziarce HAIER A3FE742CGBJ do przechowywania produktów z możliwością regulacji żądanej temperatury w zakresie od -3 do 5 °C. Zewnętrzny panel sterowania LED gustowny, progresywny a równocześnie prosty w obsłudze ekran LED ułatwi Ci ustawienie wybranej temperatury i sterowanie dodatkowymi funkcjami lodówki HAIER A3FE742CGBJ.

prędkie chłodzenie i mrożenie Funkcja prędkiego chłodzenia i mrożenia w lodówce HAIER A3FE742CGBJ pozwala szybko schłodzić świeże produkty do żądanej temperatury. Przechowywania żywność dłużej zachowa świeżość!

Total No Frost technologia Total No Frost udoskonalony obieg zimnego powietrza wewnątrz lodówki HAIER A3FE742CGBJ, uniemożliwiając osadzaniu się szronu i całkowicie eliminując potrzebę rozmrażania. Kolumnowe oświetlenie LED To prawdziwa uczta dla oczu.

technologia LED w chłodziarce HAIER A3FE742CGBJ zagwarantuje jaśniejsze światło klasyczne oświetlenie chłodziarek, zużywając przy tym mniej energii Lampa antybakteryjna ABT® Lampa ABT® emituje promienie UV, które eliminują bakterie w chłodziarce HAIER A3FE742CGBJ, gwarantując najwyższy poziom higieny oraz długotrwałą świeżość przechowywanych produktów.

Tryb wakacyjny W trybie wakacyjnym temperatura w komorze chłodziarki HAIER A3FE742CGBJ wynosi 17°C, w trakcie gdy zamrażarka pracuje normalnie. Oszczędzaj energię w trakcie długich wyjazdów!...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.