Menu

Haier HB18FGSAAA

Cechy produktu
  • Producent Haier 
  • Klasa energetyczna C++ 
Opis

Lodówka Haier Lodówka HAIER HB18FGSAAA o szerokości 83 cm i wysokości 190 cm w klasie energetycznej A++. Objętość chłodziarki wynosi 351 l, a zamrażarki 157 l. Urządzenie posiada system Total No Frost i system strefy Fresher Zones.

Roczne zużycie lodówki wynosi 298 kWh. Nigdy więcej szronu w lodówce postępowa technika Total No Frost producenta Haier uniemożliwia powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce HAIER HB18FGSAAA. Specjalna osłona Fresher Shield nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie ciągłego procesu odszraniania, co broni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii.

Konserwacja chłodziarko-zamrażarki nigdy nie była tak prosta! Strefy dla najróżniejszego rodzaju żywności Strefy Fresher Zones w lodówce HAIER HB18FGSAAA zostały opracowane tak, żeby zapewniać perfekcyjne warunki, pozwalające dłużej zachować świeżość i smak żywności.

Przechowuj owoce i warzywa czy sery i mięsa na osobnych półkach, zapewniając im odpowiednią temperaturę i wilgotność powietrza. Wyższa skuteczność energetyczna Chłodziarka HAIER HB18FGSAAA o produktywności energetycznej A++ zużywa nawet do 40% mniej energii niż chłodziarka z oznaczeniem A.

stworzone z uwzględnieniem pionierskich rozwiązań urządzenie działa z dużą produktywnością energetyczną, zachowując przy tym wysoką efektywność. Niska wilgotność dla produktów nabiałowych Strefa Dry Zone w lodówce HAIER HB18FGSAAA to miejsce stworzone z myślą o przechowywaniu mięsa, ryb, i nabiału.

Dzięki zaimplementowaniu technice Fresher Techs® poziom wilgotności w komorze jest utrzymywany na poziomie poniżej 45%, gwarantując słuszne warunki do dłuższego przechowywania tego rodzaju żywności. Podwójny silnik inwerterowy nowoczesne rozwiązania techniczne sprężarek Dual Inverter, zaimplementowane w chłodziarce HAIER HB18FGSAAA, umożliwiły zasadniczą redukcję drgań podczas ich działania.

dzięki czemu pracują ciszej, a równocześnie nieszablonową produktywność energetyczną i szybsze chłodzenie. ABT - Czysta lodówka ze zdrową żywnością innowacyjna technologia antybakteryjna ABT® firmy Haier wykorzystuje światło ultrafioletowe do zapobiegania rozwojowi bakterii w lodówce HAIER HB18FGSAAA, co pomaga zachować smak i prawidłową jakość produktów.

Bardziej higieniczna przestrzeń chłodnicza broni zdrowie Twoje i Twojej rodziny. Efektywne oświetlenie diodowe Górne oświetlenie diodowe sprawia, że zawartość chłodziarki jest lepiej widoczna w sytuacji zwykłego oświetlenia lodówkowego.

Oświetlenie LED w chłodziarce HAIER HB18FGSAAA nie tylko zużywa mniej energii,również na dłużej zachowuje wytrzymałość. Easy Access - wytwarzane z myślą o twojej wygodzie Szuflady Easy Access umożliwiają bardziej efektywne użycie przestrzeni, a na dodatek prędki dostęp do całej zamrażarki HAIER HB18FGSAAA i lepszą widoczność produktów.

unikatowy system prowadnic w szufladach Easy Access może zgodnie z testami wytrzymać zużycie związane z otwieraniem i zamykaniem ponad 50 000 razy. Inteligentna regulacja temperatury w lodówce Czujniki Fresher Sensors marki Haier znajdują się na każdej półce, stale pilnując temperaturę wewnątrz lodówki HAIER HB18FGSAAA.

technika zagwarantuje kierowanie chłodnego powietrza do tych części lodówki, w których jest potrzebne. Dzięki tej innowacji żywność na dłużej zachowuje świeżość i cenne elementy odżywcze. Szklane wykończenie lodówki Estetyczne, szklane wykończenie drzwi nadaje lodówce HAIER HB18FGSAAA gustowny charakter, wzbogacając postępową kuchnię o stylowy akcent.

Szklane elementy pomagają dodatkowo w utrzymaniu czystości urządzenia.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.