Menu

Haier HB26FSSAAA

Cechy produktu
  • Producent Haier 
  • Klasa energetyczna C++ 
Opis

Najważniejsze funkcjęFrench Door.oszałamiające chłodziarki French Door ze stali rdzoodpornej firmy Haier łączą najkorzystniejsze atrybuty naszych przełomowych technologii chłodniczych Fresher Techs®, a także wykorzystują naszą wiedzę w zakresie tworzenia ergonomicznych produktów o skrupulatnej, ergonomicznej konstrukcji.

konsekwencją jest seria wydajnych energetycznie chłodziarek, które utrzymują świeżość żywności poprzez dłuższy czas i są w stanie spełnić wszystkie potrzeby, niezależnie od dostępnej przestrzeni czy rozmiarów.

Te pojemne chłodziarko-zamrażarki, przystępne w wersjach 70 cm, 83 cm i 100 cm, są w stanie sprostać wymaganiom każdej rodziny i pomieścić nawet największe zakupy.Bezproblemowy dostęp i lepsza widoczność.Kolejna „przemyślana na zimno” innowacja producenta Haier.

Szuflady Easy Access nie tylko prędki i przystępny dostęp do zamrożonych produktów,na dodatek pozwalają o niemało komfortowoj oglądać zawartość zamrażarki w kontraście do zwykłych drzwi na zawiasach.

ponadto ich poręczna kompozycja uniemożliwia wydostawaniu się zimnego powietrza przy otwieraniu, co zmniejsza straty energii o nawet 60%.* * Badanie przeprowadzone w warunkach rzeczywistych w kontraście do podobnej chłodziarko-zamrażarki Haier montowanej na dole.Oświetl swoją lodówkę, korzystając z opcji Daylight firmy Haier.Funkcja Daylight marki Haier wykorzystuje diody do uzyskania pokaźnie jaśniejszego i mocniejszego światła niż w innych lodówkach.

Daylight oświetla całą przestrzeń w środku lodówki, zapewniając perfekcyjną widoczność w trakcie przekładania lubwyjmowania produktów.unikatowa wydajność dzięki precyzyjnemu wykonaniu.Chłodziarka o wydajności energetycznej A++ zużywa do 40% mniej energii aniżeli chłodziarka z oznaczeniem A.

firma Haier jest zaangażowana w tworzenie prekursorskich produktów, które działają z dużą efektywnością, bez kompromisów co doskuteczności. Innowacyjna technologia gwarantująca bezproblemową konserwację.progresywna technika Total No Frost firmy Haier w sprytny sposób zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce.

Specjalna osłona „Fresher Shield” nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie ciągłego procesu odszraniania, co broni zamrożoną żywność i zapobiega niepotrzebnym stratom energii.

Odszranianie zamrażarki nie będzie już niezbędne. Konserwacja chłodziarko-zamrażarki nigdy nie była tak prosta!Jakość, która przetrwa próbę czasu.Podejście producenta Haier do tworzenia najnowocześniejszej technologii jest oparte na opracowywaniu produktów wykorzystujących części, które przetrwają próbę czasu.

Dlatego jesteśmy pierwszym producentem maszyn elektronicznych na świecie, który oferuje dożywotnią gwarancję na wszystkie nasze sprężarki do chłodziarek o szerokości jednego metra.k.Trójfunkcyjna strefa, która zapewnia całkowitą kontrolę.MyZone to efekt zaangażowania marki Haier w ciągłe doskonalenie, nowoczesność i wyprzedzanie oczekiwań klientów.

Dzięki tej rewelacyjnie opracowanej, bardzo funkcjonalnej funkcji, wystarczy jedno dotknięcie,dopasować temperaturę w komorze do swych potrzeb (w zakresie od -3° to +5°C). Osiągalne opcje to QuickCool, Chiller 0°C Fresh, Sea food, Defrost albo Fruit & Vegetables.

Wybierz opcję odpowiednią do Twoich potrzeb!Łatwy dostęp, francuski styl.wysmakowane urządzenia producenta Haier z linii French Door niezaprzeczalnie innowacyjny, stylowy wygląd, a do tego użyteczna, czterodrzwiowa budowa powoduje, że dostęp do żywności nigdy nie był łatwiejszy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.