Menu

Haier HTF-610

Cechy produktu
  • Producent Haier 
  • Klasa energetyczna C++ 
Opis

GŁÓWNE atrybutySeria CubeLinia chłodziarek Iconic Black łączy funkcjonalność techniczną linii Cube ze stylową elegancją, co odzwierciedla się w chłodziarce, która nie tylko nadaje się do wszystkich zastosowań,dodatkowo stanowi ozdobę każdej kuchni.

Ta wytworna 90-centymetrowa chłodziarka z kolekcji Cube jest zaopatrzona w przełomowe rozwiązania firmy Haier, czyli Fresher Techs® – nasze najnowocześniejsze innowacje, które umożliwiają dłuższe zachowanie świeżości produktów.

Chłodziarka Iconic Black z linii Cube ma imponującą pojemność 610 l. Jest zaopatrzona między innymi w technikę Total No Frost, zewnętrzny ekran diodowy i komorę chłodzącą z możliwością przekształcenia w chłodziarkę lub zamrażarkę w zależności od potrzeb.

Cztery warstwy stali rdzoodpornej i powłok oznaczają, iż chłodziarka Iconic Black nie tylko przyciąga wzrok czarnym metalicznym połyskiem, który nigdy nie straci jakości, lecz jest na dodatek wytrzymała na zadrapania i nietrudna w czyszczeniu.wyjątkowa skuteczność dzięki skrupulatnemu wykonaniu.Chłodziarka o produktywności energetycznej A++ zużywa do 40% mniej energii aniżeli chłodziarka z oznaczeniem A.

producent Haier jest zaangażowana w tworzenie prekursorskich produktów, które działają z dużą sprawnością, bez kompromisów co do sprawności. Pozwala dłużej utrzymać świeżość owoców i warzyw.praktyczna strefa Humidity Zone marki Haier pozwala dłużej utrzymać świeżość owoców i warzyw.

Utrzymywanie wilgotności w komorze na optymalnym poziomie 90%, w trakcie gdy chłodne powietrze może nadal krążyć, to następny poziom w technice konserwacji żywności, zezwalający nie tylko na dłuższe przechowywanie produktów spożywczych,dodatkowo zachowanie ich odżywczych składników.Najnowocześniejsza technologia chłodnicza marki HaierFresher Techs to nowoczesne technologie opracowane na wyłączność poprzez firmę Haier, które mają jeden cel: zachowanie świeżości i smaku żywności na dłużej.Zrób to po swojemu, dzięki Switch Zone.Switch Zone to specyficzna, uniwersalna komora, która może działać zarówno jako chłodziarka, jak i zamrażarka.

Regulacja temperatury w tej strefie jest możliwa w zakresie od -18°C do +5°C, w zależności od potrzeb. To jak dodatkowa lodówka lub zamrażarka!Oświetl swoją lodówkę, korzystając z opcji Daylight firmy HaierFunkcja.Daylight marki Haier wykorzystuje diody do uzyskania widocznie jaśniejszego i mocniejszego światła niżeli w innych lodówkach.

Daylight oświetla całą przestrzeń wewnątrz lodówki, zapewniając znakomitą widoczność w trakcie przekładania albo wyjmowania produktów.Esencja luksusu.Ta chłodziarka z linii Iconic Black firmy Haier stanowi kwintesencję naszych ambicji do tworzenia najistotniej eleganckich urządzeń chłodniczych przystępnych na rynku.

fason i innowacja wspaniale się łączą, dając w konsekwencji nieporównane, ekskluzywne urządzenie, które będzie prawdziwą ozdobą kuchni.nowoczesna technologia gwarantująca bezproblemową konserwację.innowacyjna technologia Total No Frost marki Haier w sprytny sposób zapobiega powstawaniu szronu w chłodziarko-zamrażarce.

Specjalna osłona „Fresher Shield” nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki w trakcie ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i uniemożliwia niepotrzebnym stratom energii.

Odszranianie zamrażarki nie będzie już konieczne. Konserwacja chłodziarko-zamrażarki nigdy nie była tak prosta!Czystszy przepływ powietrza dla zdrowszego i lepiej smakującego jedzenia.niepowtarzalna technika ABT® (Anti-Bacterial Technology) producenta Haier wykorzystuje światło ultrafioletowe do ochrony przed namnażaniem się bakterii w środku lodówki.

Pomaga to w zachowaniu smaku żywności, poprawia higienę we wnętrzu lodówki i broni zdrowie twoje i twojej rodziny.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.