Menu

LG GBB61BLJMN

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Kolor czarny 
Opis

NatureFRESH™ Zachwyć swoje zmysły dzięki NatureFRESH™ Ciesz się świeżym jedzeniem i produktami. Zachwyć swoje zmysły przepysznym jedzeniem. LINEARCooling™ Dłużej zachowaj świeżość jedzenia Inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, zniżając wahania temperatury.

24 godziny równomiernego chłodzenia dokładna kontrola temperatury. *Na podstawie wyników testu UL z użyciem wewnętrznej metody testowej LG polegającej na pomiarze przeciętnych szczytowych wartości temperatury w komorze ze świeżą żywnością; testowane modele LGE: lodówka z zamrażarką u dołu GBB72NSDFN (±0,5 ), lodówka typu French Door GF-L570PL (±0,5 ), lodówka rodzaju Side aby Side J811NS35 (±0,5 ), lodówka z zamrażarką na górze B607S (±0,5 ) oraz lodówka z zamrażarką na górze B606S (±1,0 ).

*Bez załadunku i przy normalnym ustawieniu temperatury. Wyniki mogą być inne w warunkach rzeczywistego wykorzystywania. DoorCooling+™ Do 32%* szybsze i równomierne chłodzenie Otwory wentylacyjne z przodu lodówki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę do zapewnienia świeżości żywności.

*Na podstawie wyników testu UL z użyciem wewnętrznej metody testowej LG polegającej na porównaniu czasu koniecznego do obniżenia temperatury w koszu na górnych drzwiach z 24,8 do 8; testowane modele LGE: Non-DoorCooling+ (GBB60NSZHE), a także DoorCooling+ (GBB72NSDFN).

Inwerterowa sprężarka liniowa 10-letnia gwarancja na sprężarkę liniową Dzięki innowacyjnej technice LG inwerterowa sprężarka liniowa LG jest cichsza konwencjonalne sprężarki. Zapewnia w dodatku pokaźniejszą energooszczędność i wyższą bezusterkowość i wytrzymałość, potwierdzoną 10-letnią* gwarancją na sprężarkę (części).

*10 lat gwarancji na inwerterową sprężarkę liniową (tylko części). **A+++-40% oznacza o 40% wyższą produktywność niżeli wartość progowa dla lodówki A+++. (skala od A+++ do D).

***Klasa energetyczna zależna od modelu urządzenia. Miękki start i miękki stop optymalne działanie i niski poziom hałasu Liniowa, inwerterowa sprężarka generuje hałas na poziomie 36 dB, dzięki temu jest tak cicha, że ledwie usłyszysz jej obecność.

Dlaczego inwerterowa sprężarka liniowa? Inwerterowa sprężarka liniowa zawiera mniej części mogących stwarzać tarcie, ponieważ nie ma połączeń i włącza i wyłącza się nad wyraz płynnie. To sprawia, że jest cichsza od sprężarki inwerterowej.

Kompaktowa konstrukcja premium wysmakowany i funkcjonalny minimalizm Nowa lodówka z zamrażarką na dole stanowi uosobienie nieprzeciętnego stylu i funkcjonalności. Jej minimalistyczny design zapewnia maksymalną elegancję i wygodę.

teraz możesz radować się w swojej kuchni jednocześnie poręcznością jak i luksusem. Cechy technologicznE rozmiary: produkt 595 x 1860 x 675 mm (SxWxG) opakowanie 649 x 1967 x 784 mm Masa (netto/brutto) 72/76 kg objętość netto 344L (237L/107L) Zużycie energii 254 kWh/rok (A++) Poziom hałasu 36dBa odcień Black Steel OGÓLNE Chłodzenie Total No Frost System Multi Air Flow Sterowanie (czujniki) Elektroniczne (4) ekran wewnętrzny Bezkolizyjne otwieranie Tak Alarm otwartych drzwi Tak Gwarancja 24 miesiące Gwarancja na kompresor 10 lat Kompresor Inwerterowy Liniowy CHŁODZIARKA Półki: 2 - szkło hartowane Szuflady: 2 Pojemnik na jajka Tak (2) Oświetlenie LED Tak FRESHZone Tak Moist Balance Crisper Tak ZAMRAŻARKA Szuflady 3 (w tym jedna spora) srebrne wykończenie Szuflady Zdolność zamrażania 12 kg/24h Autonomia 16 godzin Tacka do lodu Tak prędkie mrożenie Tak

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.