Menu

LG GBB61DSHMN

Cechy produktu
  • Producent LG 
Opis

Zachwyć swoje zmysły dzięki NatureFRESH™ Ciesz się świeżym jedzeniem i produktami. Zachwyć swoje zmysły przepysznym jedzeniem. Dłużej zachowaj świeżość jedzenia Inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, zniżając wahania temperatury.

24 godziny równomiernego chłodzenia precyzyjna kontrola temperatury. *Na podstawie wyników testu UL z wykorzystaniem wewnętrznej metody testowej LG polegającej na pomiarze średnich szczytowych wartości temperatury w komorze ze świeżą żywnością; testowane modele LGE: lodówka z zamrażarką na dole GBB72NSDFN (±0,5℃), lodówka typu French Door GF-L570PL (±0,5℃), lodówka rodzaju Side by Side J811NS35 (±0,5℃), lodówka z zamrażarką na górze B607S (±0,5℃), a także lodówka z zamrażarką na górze B606S (±1,0℃).

*Bez załadunku i przy normalnym ustawieniu temperatury. Wyniki mogą być inne w warunkach rzeczywistego stosowania. Do 32%* szybsze i równomierne chłodzenie Otwory wentylacyjne z przodu lodówki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę do zapewnienia świeżości żywności.

*Na podstawie wyników testu UL z wykorzystaniem wewnętrznej metody testowej LG polegającej na porównaniu czasu niezbędnego do obniżenia temperatury w koszu na górnych drzwiach z 24,8℃ do 8℃; testowane modele LGE: Non-DoorCooling+ (GBB60NSZHE) i DoorCooling+ (GBB72NSDFN).

*fotografie/zrzuty ekranu są symulowane i/albo wzbogacone o uzupełniające elementy graficzne. Niektóre prezentowane funkcje są przystępne tylko w wybranych modelach. Pełna lista funkcji przystępnych w poszczególnym modelu, została zamieszczona w specyfikacji.

Zdalnie zmieniaj ustawienia lodówki przy pomocy kompatybilnego smartfona i aplikacji LG ThinQ™ możesz zdalnie przystosowywać ustawienia temperatury lodówki do wszystkich przechowywanych w niej produktów*. Stylowy i użyteczny minimalizm Nowa lodówka z zamrażarką na dole stanowi uosobienie doskonałego stylu i funkcjonalności.

Jej minimalistyczny design gwarantuje maksymalną elegancję i wygodę. Dzisiaj możesz radować się w swej kuchni jednocześnie ergonomicznością jak i luksusem. *fotografie/zrzuty ekranu są symulowane i/albo wzbogacone o dodatkowe komponenty graficzne.

Niektóre prezentowane funkcje są przystępne tylko w wybranych modelach. Pełna lista funkcji dostępnych w poszczególnym modelu, została zamieszczona w specyfikacji. Rozmiary PODSUMOWANIE typ LODÓWKI Lodówki z dolnym zamrażalnikiem rozmiary (SZ X G X W) 595 x 1860 x 682 mm ekran Zewnętrzny FUNKCJE uzupełniające DoorCooling+™

Opinie - 2 opinie + Dodaj opinie
Roman Cieślak cieslaki@interia.pl - Wystawiona rok temu
Polecam, cicha, bezawaryjna, rozwinięta aplikacja mobilna do obsługi... Bardzo udany zakup!
Demolo - Wystawiona rok temu
LG GBB61DSHMN.LG. Jako jeden z niewielu producentów zastosował skraplacz z tyłu. Kiedyś była to norma teraz większości producentów w chłodziarko-zamrażarkach z funkcją No Frost zabudowywuje skraplacze po bokach. Dzięki temu że LG tak skonstruował ten model większość ciepła wydostaje się tyłem, co może mieć bardzo duże znaczenie podczas ustawienia urządzenia. Urządzenie w miarę ciche. Posiada Komorę Wilgotności Moist Balance Crisper i Komorę świeżości Fresh Zone. Dobrze wyposażone urządzenie i w ciekawym kolorze dark silver.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.