Menu

LG GBB61PZJZN

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Kolor srebrny 
  • Wysokość 186 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 67 cm
  • Klasa energetyczna C++ 
  • Pojemność chłodziarki netto 237 l
  • Pojemność zamrażarki netto 107 l
  • Poziom hałasu 36 dB
  • Sterowanie elektroniczne 

Opis

Telewizory i rozrywka Smartfony Pralki Lodówki Promocje GBB61PZJZN Główne atrybuty LINEARCooling™ DoorCooling+™ Inwerterowa sprężarka liniowa Dłużej zachowaj świeżość jedzenia Inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, ograniczając wahania temperatury.

24 godziny równomiernego chłodzenia precyzyjna kontrola temperatury. Do 32% szybsze i równomierne chłodzenie Otwory wentylacyjne z przodu lodówki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę do zapewnienia świeżości żywności.

10-letnia gwarancja na sprężarkę liniową Dzięki innowacyjnej technologii LG inwerterowa sprężarka liniowa LG jest cichsza konwencjonalne sprężarki. Gwarantuje też większą energooszczędność i wyższą niezawodność i odporność, potwierdzoną 10-letnią* gwarancją na sprężarkę (części).

wykwintny i użyteczny minimalizm Nowa lodówka z zamrażarką u dołu stanowi uosobienie nadzwyczajnego stylu i funkcjonalności. Jej minimalistyczny design zapewnia maksymalną elegancję i wygodę. Teraz możesz radować się w swojej kuchni równocześnie praktycznością jak i luksusem.

Zachwyć swoje zmysły dzięki NatureFRESH™ Ciesz się świeżym jedzeniem i produktami. Zachwyć swoje zmysły przepysznym jedzeniem. Dłużej zachowaj świeżość jedzenia Inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, ograniczając wahania temperatury.

24 godziny równomiernego chłodzenia dokładna kontrola temperatury. Do 32% szybsze i równomierne chłodzenie Otwory wentylacyjne z przodu lodówki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę do zapewnienia świeżości żywności.

10-letnia gwarancja na sprężarkę liniową Dzięki innowacyjnej technice LG inwerterowa sprężarka liniowa LG jest cichsza tradycyjne sprężarki. Gwarantuje ponadto obszerniejszą energooszczędność, a także wyższą bezawaryjność i solidność, potwierdzoną 10-letnią* gwarancją na sprężarkę (części).

gustowny i praktyczny minimalizm Nowa lodówka z zamrażarką na dole stanowi uosobienie nadzwyczajnego stylu i funkcjonalności. Jej minimalistyczny design gwarantuje maksymalną elegancję i wygodę. Teraz możesz radować się w swej kuchni jednocześnie ergonomicznością jak i luksusem....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.