Menu

LG GBB62PZHMN

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Lodówka LG z systemem No Frost i klasie energetycznej A++ zaopatrzona została w technologię Multi Air Flow, która dzięki dopełniającemu wentylatorowi w komorze chłodziarki tworzy obszerniejszy ruch zimnego powietrza we wnętrzu, a inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, zniżając wahania temperatury. Urządzenie posiada blokadę panelu oraz alarm otwartych drzwi....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 7 opinii

+ Dodaj opinie
Olga A - Wystawiona 6 miesięcy temu
GBB62PZHMN Lodówka w kolorze inox, dosyć wysoka oraz bardzo pojemna, chłodziarka na wyposażeniu ma aż 2 szuflady na warzywa, owoce czy ryby i wędliny oraz 3 półki. Lodówka posiada inwerterową sprężarkę liniową, blokadę panelu, alarm otwartych drzwi, system No frost. Powłoka drzwi łatwa w czyszczeniu. Bardzo dobry stosunek Jakość/Cena.
Natalia - Wystawiona 6 miesięcy temu
Zakup lodówki LG okazał się strzałem w 10. Pojemna, cicha, wysokie półki pozwalają na piętrowanie pojemników. Środek bardzo estetycznie wykonany, dwie szuflady na warzywa i owoce okazały się bardzo przydatne długo utrzymują świeżość. Elektroniczny wyświetlacz na zewnątrz lodówki jest bardzo pomocny przy ustawianiu i kontrolowaniu temperatury. Sygnalizator dźwiękowy przy zbyt długo otwartych drzwiach bardzo pomogą przy ciekawskich dzieciach . Szuflady w zamrażalniku są duże i proste w budowie, co znacznie ułatwia układanie żywności. Jestem bardzo zadowolona.
Paweł - Wystawiona 6 miesięcy temu
BArdzo fajna lodówka cicha i pojemna
Dorota - Wystawiona 5 miesięcy temu
Lodówka bardzo cicho pracuje, w ogóle jej nie słychać. Bardzo pojemna, ogromnym plusem jest tzw. komora zero, dzięki której wędliny czy warzywa są rzeczywiście dłużej świeże. Polecam !
Marcin - Wystawiona 4 miesiące temu
Bardzo pojemna. Przydatny przy dzieciach alarm niezamkniętych drzwi. System chłodzenia drzwi, bez obaw można przechowywać mleko na półce drzwiowej.
Jarek - Wystawiona miesiąc temu
Bardzo fajna lodowka . Funkcjonalna ,tania i praktyczna. Polecam lodowke LG GBB62PZHMN.
Adam - Wystawiona tydzień temu
Jestem zadowolony, lodówka ma bardzo atrakcyjny wygląd. Po zastanowieniu stwierdzam, że jednak przy tej cenie brakuje takich funkcji jak dystrybutor wody, regulacja wilgotności w szufladzie czy półka na butelki. Dlatego gdybym miał jeszcze raz wybierać, to dopłaciłbym ok 300 zł do modelu, który ma te funkcje - również marki LG. Plusem jest też sterowanie za pomocą aplikacji, choć miałem mały kłopot przy pierwszym połączeniu. Fajnie by było, gdyby aplikacja umożliwiała podgląd rzeczywistej temperatury, a jedynie tej ustawianej, która nie w każdym momencie jest taka jak rzeczywista. Ale lodówka nie posiada niestety wbudowanego termometru.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.