Menu

LG GBB71PZDMN

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Kolor srebrny 
  • Szerokość 59 cm
  • Pojemność chłodziarki netto 234 l
  • Pojemność zamrażarki netto 107 l
Opis

Zachwyć swoje zmysły dzięki NatureFRESH™ Ciesz się świeżym jedzeniem i produktami. Zachwyć swoje zmysły przepysznym jedzeniem. Dłużej zachowaj świeżość jedzenia Inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, zniżając wahania temperatury.

24 godziny równomiernego chłodzenia precyzyjna kontrola temperatury. *Na podstawie wyników testu UL z zastosowaniem wewnętrznej metody testowej LG polegającej na pomiarze średnich szczytowych wartości temperatury w komorze ze świeżą żywnością; testowane modele LGE: lodówka z zamrażarką u dołu GBB72NSDFN (±0,5℃), lodówka typu French Door GF-L570PL (±0,5℃), lodówka rodzaju Side by Side J811NS35 (±0,5℃), lodówka z zamrażarką na górze B607S (±0,5℃) oraz lodówka z zamrażarką na górze B606S (±1,0℃).

*Bez załadunku i przy normalnym ustawieniu temperatury. Wyniki mogą być inne w warunkach rzeczywistego stosowania. Do 32%* szybsze i równomierne chłodzenie Otwory wentylacyjne z przodu lodówki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę do zapewnienia świeżości żywności.

*Na podstawie wyników testu UL z zastosowaniem wewnętrznej metody testowej LG polegającej na porównaniu czasu niezbędnego do obniżenia temperatury w koszu na górnych drzwiach z 24,8℃ do 8℃; testowane modele LGE: Non-DoorCooling+ (GBB60NSZHE), a także DoorCooling+ (GBB72NSDFN).

*fotografie/zrzuty ekranu są symulowane i/lub wzbogacone o dodatkowe części graficzne. Niektóre prezentowane funkcje są dostępne tylko w wybranych modelach. Pełna lista funkcji przystępnych w poszczególnym modelu, została zamieszczona w specyfikacji.

Zdalnie zmieniaj ustawienia lodówki przy pomocy kompatybilnego smartfona i aplikacji LG SmartThinQ™ możesz zdalnie przystosowywać ustawienia temperatury lodówki do wszelkich przechowywanych w niej produktów*.

*Do korzystania z aplikacji LG SmartThinQ™ wymagany jest kompatybilny smartfon z systemem Android 4.1.2 (JellyBean) albo nowszym albo z systemem iOS 8 lub nowszym. Wymagany telefon i domowe połączenie z siecią Wi-Fi.

*produkt przedstawiony na ilustracjach może się różnić od faktycznego artykułu. Stylowy i funkcjonalny minimalizm Nowa lodówka z zamrażarką u dołu stanowi uosobienie nadzwyczajnego stylu i funkcjonalności.

Jej bezkompromisowy design zagwarantuje maksymalną elegancję i wygodę. Dzisiaj możesz cieszyć się w swojej kuchni zarówno praktycznością jak i luksusem. Wymiary PODSUMOWANIE rodzaj LODÓWKI Lodówki z dolnym zamrażalnikiem wymiary (SZ X G X W) 595 x 1860 x 682 mm wyświetlacz Zewnętrzny FUNKCJE dodatkowe Total No Frost

Opinie - 7 opinii + Dodaj opinie
roman - Wystawiona rok temu
lodówka pracuje cicho, łatwa do utrzymania czystości, pojemny zamrażalnik, na plus dwie szuflady na owoce i warzywa, mozna regulowac dostep powietrza do nich, dzieki tylnym kółkom samemu mozna ja ustawic
Anna_Matylda - Wystawiona rok temu
Lodówka bardzo fajnie się prezentuje, jest zgrabna i dobrze wykonana, drzwiczki dobrze się otwierają i domykają. Pracuje cicho i nie wydaje żadnych dziwnych dźwięków jak nasza poprzednia lodówka. Jest niższa od naszej poprzedniej lodówki o 15 cm, a jednak jest pojemniejsza. Opcja składanej półki daje możliwość dopasowania wnętrza do aktualnych potrzeb użytkownika. Świetnie sprawdza się też dodatkowa szuflada.
Rafal - Wystawiona rok temu
W porządku, pojemna lodówka, przyjemne sterowanie zarówno wyświetlaczem, jak i za pomocą smartfona. Niestety trochę ją słychać. Na minus też brak możliwości wyświetlenia godziny na wyświetlaczu. Została przywieziona z kilkoma sporymi rysami...
Marcin - Wystawiona rok temu
Lodówka godna polecenia. Cicha, pojemna, ergonomiczna, funkcjonalna, równomierne chłodzenie - jako dodatkowy plus kutyna powietrzna. Ponadto, posiada ciekawe rozwiązania w postaci składanej półki oraz dla chcących monitorowanie zdalne lodówki - podłączenie do WiFi
Krystyna - Wystawiona rok temu
Funkcjonalna i pojemna lodówka. Użyteczne szuflady, przydatna składana półka. Dodatkową zaletą jest pojemnik na kostki lodu.
Maria - Wystawiona rok temu
W ostatnim czasie zakupiłam lodówkę LG. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem odnośnie jej pracy. Nigdy nie pomyślałabym że lodówka może tak cicho pracować, ze w ogóle jej nie będzie słychać. Posiada składaną półkę dzięki której można zmieścić wysoki garnek, dwie komory świeżości, wifi oraz jakoś wykonania wnętrza na bardzo wysokim poziomie. POLECAM W 100%
Robert - Wystawiona 5 miesięcy temu
Szczerze polecam lodówkę LG. Jest energoszczędna, bardzo cicha. Pojemność przy wysokości 186cm jest super, dwie szuflady na owoce czy warzywa to zawsze świeże produkty a składana półka dopełnia perfekcyjność tego sprzętu. Poza tym po prostu lodówka jest ładna ma nowoczesne funkcje takie jak sterowanie smartfonem. Polecam serdecznie.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.