Menu

LG GBB71PZDZN

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Kolor srebrny 
  • Wysokość 186 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 67 cm
  • Klasa energetyczna C++ 
  • Pojemność chłodziarki netto 237 l
  • Pojemność zamrażarki netto 107 l
  • Poziom hałasu 36 dB
  • Sterowanie elektroniczne 

Opis

Telewizory i rozrywka Smartfony Pralki Lodówki Promocje GBB71PZDZN Główne właściwości LINEARCooling™ FRESHBalancer™ FRESHConverter™ DoorCooling+™ Inwerterowa sprężarka liniowa SmartThinQ™ Dłużej zachowaj świeżość jedzenia Inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, zniżając wahania temperatury. 24 godziny równomiernego chłodzenia skrupulatna kontrola temperatury. Do 32% szybsze i równomierne chłodzenie Otwory wentylacyjne z przodu lodówki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę do zapewnienia świeżości żywności. Optymalizacja wilgotności FRESHBalancer™ zachowuje wilgoć na bezpiecznym poziomie, a ruchome kontrolery utrzymują słuszną wilgotność dla owoców i warzyw, w zależności od ustawionego trybu. Wybierz adekwatną temperaturę wg rodzaju żywności FRESHConverter™ utrzymuje wyśmienite warunki dla mięsa, ryb i warzyw. 10-letnia gwarancja na sprężarkę liniową Dzięki progresywnej technologii LG inwerterowa sprężarka liniowa LG jest cichsza tradycyjne sprężarki. Zagwarantuje ponadto pokaźniejszą energooszczędność i wyższą bezawaryjność i trwałość, potwierdzoną 10-letnią* gwarancją na sprężarkę (części). Absolutna wygoda w Twojej kuchni Półka na wino i 2-częściowa składana półka upraszczają porządkowanie produktów. Upraszcza przechowywanie pokaźnych i wysokich produktów 2-częściowa składana półka posiada produkty dowolnej wielkości, w tym znaczne i wysokie. Posiada 2 butelki na wino Półka na wino jest konieczna dla wielu klientów. Półka na wino zawiera 2 butelki. Zdalnie zmieniaj ustawienia lodówki przy pomocy kompatybilnego smartfona i aplikacji LG SmartThinQ™ możesz zdalnie dostosowywać ustawienia temperatury lodówki do wszystkich przechowywanych w niej produktów*. Wytworny i użyteczny minimalizm Nowa lodówka z zamrażarką na dole stanowi uosobienie wyśmienitego stylu i funkcjonalności. Jej bezkompromisowy design gwarantuje maksymalną elegancję i wygodę. Dzisiaj możesz cieszyć się w swojej kuchni jednocześnie praktycznością jak i luksusem. Zachwyć swoje zmysły dzięki NatureFRESH™ Ciesz się świeżym jedzeniem i produktami. Zachwyć swoje zmysły przepysznym jedzeniem. Dłużej zachowaj świeżość jedzenia Inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, zmniejszając wahania temperatury. 24 godziny równomiernego chłodzenia skrupulatna kontrola temperatury. Do 32% szybsze i równomierne chłodzenie Otwory wentylacyjne z przodu lodówki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę do zapewnienia świeżości żywności. Optymalizacja wilgotności FRESHBalancer™ zachowuje wilgoć na bezpiecznym poziomie, a ruchome kontrolery utrzymują trafną wilgotność dla owoców i warzyw, w zależności od ustawionego trybu. Wybierz adekwatną temperaturę wg rodzaju żywności FRESHConverter™ utrzymuje perfekcyjne warunki dla mięsa, ryb i warzyw. 10-letnia gwarancja na sprężarkę liniową Dzięki innowacyjnej technice LG inwerterowa sprężar...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Rafalg - Wystawiona 9 miesięcy temu
Dzień dobry Polecam produkt naprawdę warto było kupić tą lodówkę. Zobaczymy co będzie za kilka miesięcy, ale na razie jest ok.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.