Menu

LG GBB72MCDMN

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Klasa energetyczna C++ 

Opis

Ciesz się świeżym jedzeniem i produktami. Zachwyć swoje zmysły przepysznym jedzeniem. Korzyści: LINEARCooling: inwerterowa sprężarka liniowa LG pomaga dłużej utrzymać świeży wygląd i smak produktów, ograniczając wahania temperatury.

DoorCooling: otwory wentylacyjne z przodu lodówki pomagają utrzymać odpowiednią temperaturę do zapewnienia świeżości żywności. FRESHBalancer: zachowuje wilgoć na bezpiecznym poziomie, a ruchome kontrolery utrzymują stosowną wilgotność dla owoców i warzyw, w zależności od ustawionego trybu.

FRESHConverter: utrzymuje nadzwyczajne warunki dla mięsa, ryb i warzyw. SmartThinQ: przy pomocy kompatybilnego smartfona i aplikacji LG SmartThinQ możesz zdalnie przystosowywać ustawienia temperatury lodówki do wszelkich przechowywanych w niej produktów....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 7 opinii

+ Dodaj opinie
M Sadowiec - Wystawiona 5 miesięcy temu
Od jakiegoś czasu szukaliśmy z żoną lodówki, która będzie w ciemnym kolorze ale nie czarnym by nie było widać odcisków palców. Wybraliśmy właśnie ten model firmy LG. Lodówka wygląda bardzo premium na zewnątrz jak i wewnątrz. Do tego posiada bardzo pojemną zamrażarka oraz dużo miejsca w chłodziarce dzięki 4 półkom i uchwytowi na butelki. Składana półka robi mega robotę. Bez problemu można postawić w lodówce duży garnek z zupą. Lodówka jest bardzo cicha, a dzięki klasie A jest oszczędna mimo dużego rozmiaru. Można ale nie trzeba korzystać z funkcji wifi do sterowania temperaturą lub diagnostyki usterek sprzętu chociaż jeszcze tego nie wypróbowaliśmy. Szczerze polecam sprzęt firmy LG, ponieważ działa i prezentuje się świetnie nawet z innymi sprzętami, które mamy w kolorze czarnym.
Invest Haus System - Wystawiona 3 miesiące temu
Wizualnie bez żadnych zastrzeżeń ponieważ wygląda bardzo stylowo. Jeśli chodzi o pojemność lodówki i zamrażarki to jest bardzo zadowalająca. Polecam bo ładnie wygląda i ma sporą pojemność! Cicho chodzi i jest bardzo oszczędna co jest dużym plusem.
Marek - Wystawiona 2 miesiące temu
Bardzo fajna lodówka, cicha działa bez zarzutu. Posiada przemyślany układ półek. Polecam w tej cenie nic lepszego nie znalazłem
lip - Wystawiona miesiąc temu
Lodówka super, polecam
Pablo - Wystawiona miesiąc temu
Lodówka jest super.Bardzo pojemna.Polecam
Karolina - Wystawiona miesiąc temu
Super lodówka. Cicha i funkcjonalna. Dużo miejsca w środku. Polecam
DragoSwd - Wystawiona tydzień temu
Moja pierwsza lodówka LG. Biorąc za przykład świetnie działające telewizory LG, wybór padł na LG. Cicha, wewnątrz chłodziarki jasne oświetlenie LED, Kolor czarny dodaje jej elegancji. Lepiej nie można było trafić. Do tego duża, a wewnątrz jeszcze więcej miejsca :) Ze starej lodówki jak przeniosłem wszystko do tej, to LG jest nadal pusta :) Gdybym miał kupić jeszcze raz lodówkę, wybór jest oczywisty - LG

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.