Menu

LG GBP31SWLZN

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Kolor biały 

Opis

Lodówka Wolnostojąca LG Lodówka LG GBP31SWLZN z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Objętość użytkowa chłodziarki wynosi 234 l, a zamrażarki 107 l.

Roczne zużycie energii to 254 kWh. Lodówka została zaopatrzona w alarm otwartych drzwi, system Multi Air Flow. DoorCooling+™ Otwory wentylacyjne zastosowane w przedniej części lodówki LG GBP31SWLZN pomagają wyrównać różnicę temperatur która powstaje za każdym razem gdy otwieramy drzwi lodówki, by dołożyć kolejne produkty.

dzięki temu temperatura jest wyrównywana do 32% szybciej i zachowujemy świeżość naszej żywności na dłużej. Skrupulatna kontrola temperatury zastosowana w lodówce LG GBP31SWLZN technika Linear Cooling zagwarantuje dokładną kontrolę nad temperaturą we wnętrzu urządzenia.

dzięki temu, iż w srodku lodówki wahania temperatury są mniejsze, żywność pozostaje świeża poprzez dłuższy okres czasu. Warzywa i owoce na dłużej Komora Fresh Zone gwarantuje adekwatne warunki do stosownego przechowywania warzyw i owoców....

Opinie - 4 opinie

+ Dodaj opinie
rafal - Wystawiona rok temu
Cicha, biała, z 3 szufladami
Bogusława - Wystawiona rok temu
Lodówka funkcjonalna, estetycznie wykonana bez efekciarskiego designu i zbędnej elektroniki. Cicha w eksploatacji. Na obecną chwilę działa poprawnie i pozostaje tylko mieć nadzieję że renoma firmy LG nie jest pustym frazesem i sprzęt będzie bezawaryjny na długie lata. Pojemniki w zamrażarce wydają się bardzo delikatne, plastik nawet przy delikatnym dotyku się wygina ale dopiero czas pokaże na ile są faktycznie wytrzymałe. Podsumowując: polecam lodówkę.
Max - Wystawiona 11 miesięcy temu
Lodówka bez zrzutu, łądna, pojemna, cicha, oszczedna i ma pełny no foost czyli nie zbiera szronu a to najważniejsze.
Barbara - Wystawiona 10 miesięcy temu
Polecam ten model lodówki LG. Lodówka jest pojemna. Pracuje cicho i bardzo dobrze chłodzi. Zamrażalnik również pojemny. Posiada pełny No-Frost. Użytkuje nam się ją bardzo dobrze i jesteśmy zadowoleni z zakupu!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.