Menu

LG GBP32DSKZN

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Klasa energetyczna C++ 

Opis

Lodówka Wolnostojąca LG Lodówka LG GBP32DSKZN z zamrażalnikiem na dole o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Objętość użytkowa chłodziarki wynosi 277 l, a zamrażarki 107 l.

Roczne zużycie energii to 268 kWh. Lodówka została zaopatrzona w alarm otwartych drzwi, system Multi Air Flow. DoorCooling+™ Otwory wentylacyjne zaimplementowane w przedniej części lodówki LG GBP32DSKZN pomagają wyrównać różnicę temperatur która powstaje za każdym razem gdy otwieramy drzwi lodówki, aby dołożyć kolejne produkty.

dzięki temu temperatura jest wyrównywana do 32% szybciej i zachowujemy świeżość naszej żywności na dłużej. Precyzyjna kontrola temperatury zaimplementowana w lodówce LG GBP32DSKZN technika Linear Cooling gwarantuje dokładną kontrolę nad temperaturą wewnątrz urządzenia.

dzięki temu, iż w srodku lodówki wahania temperatury są mniejsze, żywność pozostaje świeża przez dłuższy okres czasu. Warzywa i owoce na dłużej Komora Fresh Zone gwarantuje trafne warunki do słusznego przechowywania warzyw i owoców.

Temperatura i stopień wilgoci sprawia, iż produkty przechowywane w lodówce LG GBP32DSKZN nie ulegną wysuszeniu i zepsuciu przez znaczznie dłuższy czas aniżeli w charakterystycznych lodówkach SmartThinQ™ za pomocą aplikacji LG SmartThinQ™ można zdalnie kontrolować i dopasowywać temperaturę wewnątrz lodówki LG GBP32DSKZN zależnie od tego jakie produkty w niej przechowujemy.

By móc korzystać z aplikacji potrzebujemy smartfona który obsługuje oprogramowanie Android 4.1.2 bądź nowszy lub IOS 8 albo nowszy i połączenie z siecią Wi-Fi....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
MartinoS - Wystawiona 7 miesięcy temu
Lodówka użytkowana od tygodnia, więc mogę opisać pierwsze odczucia jakie się nasuwają po tak krótkim czasie. Wygląd zewnętrzny bardzo przyzwoity, ładny lakierowany grafitowy front, wyświetlacz czytelny, przydatny w zasadzie tylko w momencie ustawiania zadanej temperatury w urządzeniu (nie pokazuje aktualnej temp, tylko ustawianą przez użytkownika). Po otwarciu w oczy rzuca się spora przestrzeń użytkowa, zarówno w chłodziarce jak i zamrażarce. Na mnie nie robi wielkiego wrażenia bo w poprzednim samsungu miałem 17 litrów więcej przy tych samych gabarytach, ale powiedzmy sobie szczerze, że w zakładanej kwocie 2 tys. (była promocja) nie znalazłem pojemniejszej. Oświetlenie wewnątrz lodówki fajne ale tylko na górnych półkach. Przy zastawionych górnych na dole jest już ciemnawo. Samsung miał to lepiej rozwiązane (ledy w dwóch rzędach na obu ściankach to zdecydowanie wygodniejszy patent). Jeśli chodzi o jakość użytych materiałów to jest na przyzwoitym poziomie, choć mam nieodparte wrażenie, że oszczędności w tym zakresie są widoczne z każdym następnym użytkowanym przeze mnie urządzeniem. Półeczki na drzwiach, półki w chłodziarce, szuflady w zamrażarce, wszystkie sprawiają wrażenie bardzo delikatnych i nieodpornych na dłuższe użytkowanie. Niestety to problem globalny i póki co zmian na lepsze nie widać. Jeszcze jedna rzecz, może mało istotna, ale jednak warta moim zdaniem małej wzmianki. Kto wymyślił w zamrażarce znajdującej tuż nad podłogą profilowane uchwyty w dolnych krawędziach szuflad? Albo się do tego przyzwyczaimy albo połamiemy szuflady, bo przy większym ciężarze załadunku, pociągnięcie za górną krawędź wcześniej czy później skończy się jej destrukcją. Moim zdaniem nie przemyślane z punktu widzenia użytkownika rozwiązanie. Bardzo duży plus należy się za bardzo cichą pracę, faktycznie bijącą na głowę moją poprzednią lodówkę. Ogólnie poza małymi niedoskonałościami użytkowymi, mogę ten model polecić osobom, które cenią sobie głównie dużą przestrzeń na produkty i cichą pracę. Jak długą i niezawodną, czas pokaże.
Monika - Wystawiona 5 miesięcy temu
Lodówka pracuje bardzo cicho, jest pojemna i ładnie się prezentuje, do tego bardzo łatwo się czyści, front się nie palcuje.
Marcin - Wystawiona 2 miesiące temu
Lodówka prezentuję się znakomicie, bardzo pojemna, solidnie wykonana, porządne półki i szuflady na żywność. W tym przedziale cenowym zdecydowanie najlepszy wybór.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.