Menu

LG GBP32SWLZN

Cechy produktu
  • Producent LG 
  • Kolor biały 
Opis

Lodówka Wolnostojąca LG Lodówka LG GBP32SWLZN z zamrażalnikiem na dole o szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A++, sterowana elektronicznie. Objętość użytkowa chłodziarki wynosi 277 l, a zamrażarki 107 l.

Roczne zużycie energii to 268 kWh. Lodówka została zaopatrzona w alarm otwartych drzwi, system Multi Air Flow. DoorCooling+™ Otwory wentylacyjne zaimplementowane w przedniej części lodówki LG GBP32SWLZN pomagają wyrównać różnicę temperatur która powstaje za każdym razem gdy otwieramy drzwi lodówki, żeby dołożyć kolejne produkty.

dzięki temu temperatura jest wyrównywana do 32% szybciej i zachowujemy świeżość naszej żywności na dłużej. Dokładna kontrola temperatury zastosowana w lodówce LG GBP32SWLZN technika Linear Cooling zapewnia dokładną kontrolę nad temperaturą we wnętrzu urządzenia.

dzięki czemu, że w srodku lodówki wahania temperatury są mniejsze, żywność pozostaje świeża przez dłuższy okres czasu. Warzywa i owoce na dłużej Komora Fresh Zone gwarantuje stosowne warunki do optymalnego przechowywania warzyw i owoców.

Temperatura i stopień wilgoci powoduje, iż produkty przechowywane w lodówce LG GBP32SWLZN nie ulegną wysuszeniu i zepsuciu przez pokaźnie dłuższy czas niż w typowych lodówkach SmartThinQ™ przy pomocy aplikacji LG SmartThinQ™ można zdalnie kontrolować i dopasowywać temperaturę wewnątrz lodówki LG GBP32SWLZN zależnie od tego jakie produkty w niej przechowujemy.

By móc korzystać z aplikacji potrzebujemy smartfona który obsługuje oprogramowanie Android 4.1.2 bądź nowszy lub IOS 8 albo nowszy oraz połączenie z siecią Wi-Fi....

Opinie - 1 opinia + Dodaj opinie
Helena - Wystawiona rok temu
lodówka bardzo cicha, pojemna zamrażarka, polecam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.