Menu

LG GSJ470DIDV

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

Lodówka skupia w sobie najnowsze osiągnięcia w dziedzinie chłodzenia i zamrażania. To potężna dwudrzwiowa chłodziarko-zamrażalka Door In Door, która bez wątpienia spełni oczekiwania w dużej rodzinie. Ten model lodówki gwarantuje całkowitą kontrolę nad ilością wilgoci w środku urządzenia. Dzięki specjalnej kratowanej pokrywie Moist Balance Crisper, nadmiar wilgoci paruje i skrapla się na kratce, a nie na jedzeniu. Lodówka LG GSJ470DIDV posiada funkcje Multi Air Flow, a także Total No Frost. Ta ostatnia zmniejsza poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, ograniczając powstawanie lodu niemal do zera, a lodówka okresowo ulega samoczynnemu rozmrażaniu. Lodówka LG GSJ470DIDV cechuje się szczególnie niskim poborem mocy, na poziomie 419 kWh rocznie, w klasie energetycznej A+ oraz wyjątkowo cichą pracą poziom hałasu jest nieznaczny i wynosi zaledwie 39 dBA. Tak niski zużycie energii osiągnięto dzięki sprężarce liniowej Inverter Linear Compressor firmy LG, która jest cicha, energooszczędna i na ogół bezawaryjna. Sprężarka liniowa z inwerterem producenta LG jest objęta 10-letnią gwarancją. Pojemność użytkowa chłodziarki wynosi 405 l, a zamrażarki 196 l. Urządzenie posiada alarm otwartych drzwi. Wszystkie produkty zmieszczą się w chłodziarce na 3 półkach z bezpiecznego szkła hartowanego. Na wyposażeniu tej części lodówki znajdują się dodatkowo dwie szuflady i 5 balkoników w drzwiach. Ta część lodówki ma także oświetlenie LED. W zamrażalce mamy dwie szuflady i płaską, samoczynną kostkarkę w drzwiach. W ciągu 24 godzin Lodówka jest w stanie zamrozić 12 kg żywności, w razie awarii zasilania produkty nie zostaną rozmrożone przez 10 h. W razie problemów z urządzeniem starczy tylko zbliżyć smartfona do lodówki, a Smart Diagnosis odszuka usterkę i wyśle niezbędne informacje do serwisu....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 10 opinii

+ Dodaj opinie
szolen - Wystawiona 11 miesięcy temu
Bardzo udany zakup. Lodówka spełnia moje oczekiwania. Technologia door in door bardzo praktyczna. Jedyny minus za brak widocznej aktualnej temperatury - jest jedynie nastawiona temperatura. Aplikacja jak na razie dla mnie bezużyteczna.
Malgorzata - Wystawiona 10 miesięcy temu
Bardzo pojemna, praktyczna, wygodna w użyciu, podwójnie otwierane drzwiczki - duża wygoda. Małgorzata
mareks - Wystawiona 9 miesięcy temu
Bardzo dobry zakup, lodówka spełnia wszelkie oczekiwania, bardzo dobra produkcja lodu, bardzo dobra pojemność.
Dorota Ś. - Wystawiona 6 miesięcy temu
Świetny zakup, godny polecenia, super pojemna. energooszczędna, nowoczesny wygląd, wydajna kostkarka. Dodatkowy atut to drzwi w drzwiach - szybki dostęp do najczęściej używanych produktów.
Marcinc - Wystawiona 6 miesięcy temu
Lodówka spełnia moje oczekiwania. Bardzo dobry zakup. Bardzo ładna i pojemna. Dzieci zachwycone kostkarką do lodów.
Łukasz - Wystawiona 5 miesięcy temu
Lodówka idealna dla 4-osobowej rodziny. Lodówka z drzwiami door in door jest rewelacyjna, dzieci przynajmniej za każdym razem nie muszą otwierać całych drzwi. Zamrażalnik też w fajnym układzie. Ogólnie lodówka na plus.
Beata - Wystawiona 4 miesiące temu
Lodówka przede wszystkim wyróżnia się wyglądem, pięknie się prezentuje. Side by side z kostkarką była naszym marzeniem, które właśnie się spełniło. Zależało nam na możliwości podłączenia zewnętrznego źródła wody i ta lodówka to posiada. Poza tym jest mnóstwo miejsca w środku, co przy dużej rodzinie jest bardzo potrzebne. Polecam
lucja - Wystawiona 3 miesiące temu
lodowka super spelnia moje oczekiwania jest duza i pojemna pieknie sie prezentuje w moje kuchni polecam
Mama Kasia - Wystawiona miesiąc temu
Bardzo polecam. Pojemna lodówka i zamrażarka. Idealnie wymyślone drzwiczki sprawdzają się przy dzieciach, które co chwilę zaglądając nie otwierają jej całości. Świetna koszykarka. Polecam.
Maciej - Wystawiona 3 tygodnie temu
Od miesiąca jestem posiadaczem lodówki LG. Produkt spełnienia wszelkie oczekiwania za niewygórowaną cenę otrzymujemy funkcjonalny i nowoczesny sprzęt. Wyposażenie w kostkarkę to kolejny element godny polecenia.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.