Menu

LG GSJ760WBXV

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Klasa energetyczna C+ 

Opis

System automatycznego odszraniania chłodziarki:tak;Bezpieczeństwo:półki produkowane ze „szkła bezpiecznego", alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi, alarm (wskaźnik) wzrostu temperatury, blokada panelu sterowania;System No Frost:tak;Bezszronowa (No Frost) do opisów:bezszronowa (No Frost);Bezszronowa (No Frost):pełny No Frost;Zdolność przechowywania w razie awarii:10 godzin;dodatkowe informacje:podłączenie do bieżącej wody, oświetlenie ledowe;Kolor:czarny;Dystrybutor wody:nie;Dystrybutor wody:tak (wymaga podłączenia do bieżącej wody);Funkcje uzupełniające:komora świeżości, zdalne sterowanie;Funkcje dopełniające:zdalne sterowanie;dodatkowe opcje:samoczynna kostkarka do lodu, dystrybutor wody, elektroniczna regulacja temperatury, funkcja Smart Diagnosis, komora świeżości "Fresh Zone", kompresor liniowy, Moist Balance Crisper, oświetlenie ledowe, podłączenie do bieżącej wody, podwójne drzwi chłodziarki, wymuszona cyrkulacja powietrza (system Multi Airflow), ekran elektroniczny;Gwarancja producenta:24 miesiące;Klasa wydajności energetycznej:A+;Klasa energetyczna - nowa:F;Klasa klimatyczna:T;Klasa zamrażarki:****;Kolor urządzenia:czarny;Kolor / materiał boków:czarny;Kolor / materiał drzwi:czarny;Komora świeżości:tak;Kostkarka:automatyczna (wymaga podłączenia do bieżącej wody);Licowane drzwi:nie;liczba agregatów:1;liczba termostatów:2;Mini barek:nie;Podwójne drzwi chłodziarki:tak;pojemność netto chłodziarki:405 litrów;objętość użytkowa chłodziarki:powyżej 350 litrów;objętość użytkowa chłodziarki - nowa:411 litrów;pojemność netto zamrażarki:196 litrów;objętość użytkowa zamrażarki:od 150 do 199 litrów;objętość użytkowa zamrażarki - nowa:214 litrów;Położenie zamrażarki:side by side;Poziom hałasu:39 dB;Poziom hałasu:39 dB;Poziom hałasu - klasa - nowy:C;Poziom hałasu - nowy:39 dB;Roczne zużycie prądu:419 kWh;Roczne zużycie energii - świeże:431 kWh;wariant etykiety:stara;Rozmrażanie w chłodziarce:No Frost;Rozmrażanie w zamrażarce:No Frost;Sterowanie:elektroniczne;automatyczne odszranianie chłodziarki:tak;samoczynne rozmrażanie zamrażarki:tak;Szuflada z kontrolą wilgotności:nie;Funkcja prędkiego chłodzenia:nie;Funkcja prędkiego zamrażania:tak;Głębokość:73,8 cm;Szerokość:91,2 cm;Wysokość:179 cm;Wymuszona cyrkulacja powietrza:tak;Wyposażenie charakterystyczne:1 szuflada na warzywa i owoce, 1 szuflada świeżości, 2 szuflady w zamrażarce, 4 półki szklane w chłodziarce, 4 półki szklane w zamrażarce, 8 półek w drzwiach, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyposażenie:8 półek w drzwiach, 4 półki szklane, 1 szuflada świeżości, 1 szuflada na warzywa i owoce;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Wyposażenie:4 półki szklane;ekran:tak;wyświetlacz:tak;zaimplementowane technologie:wymuszona cyrkulacja powietrza Multi Airflow, kompresor liniowy LG Inverter Linear Compressor, diagnostyka LG Smart Diagnosis;zastosowane technologie - chłodziarka:utrzymanie wilgotności LG Moist Balance Crisper, podwójne drzwi LG Door in Do...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 5 opinii

+ Dodaj opinie
Marcin - Wystawiona 9 miesięcy temu
Bardzo fajna lodówka, dość pojemna, dobrze pracująca kostkarka, ciekawy wygląd, plus za dodatkowo dzielone drzwi chłodziarki. Czytelna instrukcja.
KubaCK - Wystawiona 7 miesięcy temu
Bardzo fajna lodówka. Nasz pierwszy side-by-side - wybraliśmy ją, bo spodobała nam się u znajomych. Fajne podwójne drzwi, wydaję się solidna. Wygodne sterowanie - odjąłem jedną gwiazdkę za wygląd ponieważ strasznie się palcuje. Generalnie polecam.
MichałL2020 - Wystawiona 5 miesięcy temu
W pierwszej kolejności trzeba wskazać na sam wygląd lodówki, który zdecydowanie pozwala dopasować ją zarówno do kuchni bardziej nowoczesnych, a także tych w stylu klasycznym. Lodówka bardzo pojemna tak w części chłodziarki, jak i zamrażarki. W dobie coraz częstszych pojemniku na wodę, tutaj na szczęście jest możliwość podłączenia bezpośrednio do sieci, co jeszcze bardziej automatyzuje urządzenie. Sprzęt chodzi naprawdę cicho, a produkty długo zachowują swoją świeżość.
greg.com@vp.pl - Wystawiona miesiąc temu
Długo szukałem lodówki, miała być side by side i czarna, tu dostałem wszystko czego szukałem a nawet więcej... Jest dystrybutor wody i lodu, które wydawały mi się nie potrzebne, przecież pije butelkową, no i już nie pije butelkowej, woda jest filtrowana i chłodzona, jest smaczna ale tutaj należy dodać, że u bas "kranówka" jest smaczna. Instalacja przyłącza i filtra wody jest prosta i powinien sobie poradzić z nią każdy, wystarczy udać się do marketu budowlanego lub innego sklepu hydraulicznego po brakujące części - ja miałem pod zlewem tylko jedno wyjście wody na 3/4 cala i rozdzieliłem je za pomocą ogólnodostępnych elementów. Lodówka pracuje cicho i wygląda dobrze, może proces produkcji lodu mógłby przebiegać ciszej, a może się czepiam. W sklepie załapałem się na dobrą promocje a transport odbył się bez problemów, zamówiłem z wniesieniem i chłopaki sobie poradzili co wcale nie jest oczywiste, kurierzy konkurencyjnego sklepu powiedzieli, że wnieść tego się do mnie nie da... No i kupiłem w Euro...
PMat - Wystawiona 3 tygodnie temu
Z czystym sumieniem polecam lodówkę. Ogromna pojemność. Bezpośrednie podłączenie wody do lodówki. Podwójne drzwiczki bardzo praktyczne. Czarny połysk piękny.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.