Menu

LG GSJV31WBXF

Cechy produktu
  • Producent LG 
Opis

lodówko-zamrażarka lg side-by-side w klasie energetycznej f. Korzyści: technologia door-in-door™ zezwala na wygodne wyjmowanie jedzenia z lodówki dzięki ukrytemu przyciskowi otwierania. Technologia linearcooling™ zmniejsza wahania temperatury i utrzymuje świeży smak nawet przez siedem dni.

drzwi ultrasleek powiększą piękność każdej kuchni. Rozwiązuje śladowe problemy i aktualizuje powiadomienia dotyczące konserwacji, dzięki temu nie musisz wzywać serwisu. Sprężarka lg inverter linear compressor™ utrzymuje perfekcyjną świeżość jedzenie, zużywając mniej energii.

Opinie - 1 opinia + Dodaj opinie
Ewelina - Wystawiona 3 dni temu
Z zakupem lodówki side by side nosiliśmy się już dłuższy czas (w starej lodówce zaczynało brakować miejsca w zamrażalnik). Wybór padł na LG. Pojemna chłodziarka oraz zamrażalnik. W szyfladach poprzedniej ciężko było co kolwiek znalesc a potem z powrotem upchać w nich. Tu nie ma tego problemu. Półki idealnie się sprawdzają w zamrażalniku. Do tego kostkarka i podajnik wody.oraz pojemnik za nowe zamiast podłączenia to również na plus. Polecam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.