Menu

LG GSL761PZU

Cechy produktu

  • Producent LG 

Opis

doskonała do każdej kuchni Lodówka GSL761PZU to postępowa, a zarazem prosta budowa znakomita do każdego wnętrza. W lodówce połączono funkcjonalność stosowania z wytwornym designem, dzięki zastosowanym w niej nowym rozwiązaniom, a także wykończeniu w odcieniu. Ponadto dla Twojej wygody lodówka posiad podświetlenie LED, które eksponuje jej charakter i niepowtarzalny fason. Oszczędność energii z Inverter Linear Compressor Opracowana przez producenta LG nieszablonowa sprężarka liniowa z inwerterem ma zamiast klasycznego napędu postępowo-zwrotnego tłoków napęd liniowy. Dzięki czemu tarcie wewnętrzne jest mniejsze, co zagwarantuje zużycie energii niższe nawet o 32%. Sprężarka liniowa z inwerterem marki LG jest objęta 10-letnią gwarancją. Smart ThinQ firma LG stworzyła technikę Smart Diagnosis, by pomóc swoim klientom w prędkim diagnozowaniu i rozwiązywaniu wielu problemów z lodówką. Ta nowa aplikacja nie tylko pomaga w rozwiązywaniu problemów,w dodatku w sprawdzaniu stanu urządzenia i w dodatku dostarcza ogólnych wskazówek. Wytrzymałe półki W lodówce zaimplementowano półki z hartowanego szkła. Dzięki tak zabezpieczonej powierzchni, półki są wytrzymałe na obfite obciążenia, odporne na zarysowania i łatwo jest je wyczyścić. W razie potrzeby i dla pokaźniejszej wygody półki można wyjąć i prędko umyć pod bieżącą wodą. Jasne wnętrze lodówki Pobierające mniej prądu oświetlenie LED, daje jednocześnie więcej światła klasyczne żarówki. Dzięki zastosowaniu takiego oświetlenia zużywana jest mniejsza liczba energii, co przekłada się na niższe rachunki. Dłuższa świeżość z Total No Frost System LG Total No Frost gwarantuje przechowywanej żywności maksymalną świeżość. Szybciej chłodzi produkty klasyczne lodówki, wydłużając tym samym czas ich przydatności do spożycia. Dodatkowo chłodne powietrze jest równomiernie rozprowadzane po całej lodówce, dzięki temu produkty dłużej są świeższe. Moist Balance Crisper Nadmiar wilgoci paruje z żywności i skrapla się na kratce, zamiast gromadzić się wokół jedzenia — w ten sposób w pojemniku utrzymywany jest stosowny poziom wilgotności. Super cicha (39 dB) Chłodziarko-zamrażarki LG należą do najistotniej komfortowych i oszczędnych maszyn na rynku. Cechują sięszczególnie cichą pracą, nie przekraczając poziomu hałasu 39 decybeli. Dzisiaj możesz na co dzień radować się smakiem i aromatem świeżych warzyw i owoców bez obawy o dźwięki wydobywające się z kuchni. Klasa energetyczna A++ Oznaczenia klas energetycznych UE służą do klasyfikacji maszyn AGD według poziomu ich efektywności energetycznej – np. Ta chłodziarko-zamrażarka nosi oznaczenie A++. Różnica jest wyraźna: zamrażarka klasy A++ zużywa o 21% mniej energii niżeli porównywalne urządzenie klasy A+....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.