Menu

Samsung RB38T600EB1

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Kolor czarny 
  • Klasa energetyczna C++ 
Opis

Pojemniejsza wewnątrz, a taka sama na zewnątrz SpaceMax™ technologia SpaceMax™ umożliwiła uzyskanie pokaźniejszej przestrzeni użytkowej wewnątrz chłodziarko-zamrażarki Samsung. Unikatowy i wysoko wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze.

Wnętrze lodówki daje Ci teraz choćby o 18 l więcej objętości do dyspozycji*. A wszystkie właściwości zewnętrzne pozostają bez zmian. Równomierne chłodzenie w każdym zakamarku lodówki Równomierne chłodzenie System All-Around Cooling delikatnie i równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całym urządzeniu.

Nowa linia lodówek Samsung produktywniejsze i łatwiejsze chłodzenie wszędzie tam, gdzie wymaga tego żywność. Dokładnie, momentalnie i w każdym zakątku Twojej lodówki. Koniec z rozmrażaniem i oszronioną żywnością Pełny No Frost technika pełnego No Frost firmy Samsung zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki.

dzięki temu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. Żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej, a utrzymanie czystości jest łatwiejsze – bez rozmrażania. Przyspiesz chłodzenie i mrożenie za pomocą jednego przycisku Power Cool / Power Freeze Funkcja Power Cool to intensywne wdmuchiwanie zimnego powietrza do chłodziarki.

szybko schłodzone produkty i ulubione napoje w czasie krótszym o 32%.* Natomiast funkcja Power Freeze ustawia temperaturę w zamrażalniku na najniższy poziom i uruchamia intensywny nadmuch zimnego powietrza.

dzięki czemu zrobisz kostki lodu albo głęboko zamrozisz żywność w czasie szybszym choćby o 35%.* * w kontraście do modeli bez tych funkcji. Stylowa i funkcjonalna Design Stylowy design jest widoczny w najmniejszych szczegółach – płaskie drzwi, ukryte uchwyty, dekoratywna rączka czy subtelne wykończenia detali są kwintesencją surowej elegancji.

świetnie wpasują się do wnętrza każdej kuchni. Pojemniki na drzwiach Łatwość przechowywania, nieskończone możliwości Przechowywanie nigdy nie było tak nieskomplikowane! dzisiaj możliwości układania pojemników w drzwiach lodówki są jeszcze większe.

świeże półki zaprojektowano tak,swobodnie można było na nich ustawiać produkty o różnorodnych kształtach i wielkości. Cicha praca i mniejsze zużycie energii – wytrzymałość potwierdzona 10-letnią gwarancją Digital Inverter Nowy kompresor Digital Inverter jest sercem naszej lodówki.

Jego bezawaryjność i solidność została potwierdzona poprzez niezależny Instytut Badań i Certyfikacji VDE, a my dajemy na niego aż 10letnią gwarancję. Niskie zużycie energii zapewnia samoczynna praca inwertera, który dostosowuje swoją prędkość do potrzeby na chłodzenie, jednocześnie redukując głośność urządzenia do zaledwie 35 dB.

Rozwiązania opracowane z myślą o higienie i bezpieczeństwie Clean Back nowe lodówki doszlifowano z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie. Ich płaskie plecy z metalowym wykończeniem zapewniają czystość i estetykę, cichą pracę oraz bezpieczeństwo w transporcie i w trakcie wykorzystywania.

Specyfikacja techniczna lodówki RB38T600EB1 sprawność pojemność brutto400l Zamrażarka brutto124l Chłodziarka brutto276l pojemność netto385l Zamrażarka netto112l Chłodziarka netto273l atrybuty fizyczne Szerokość netto595 mm Wysokość obudowy z zawiasem netto2030 mm Wysokość obudowy bez zawiasu netto2030 mm Głębokość z uchwytem drzwi netto658 mm Głębokość bez uchwytu drzwi netto658 mm Głębokość bez drzwi netto595 mm Szerokość opakowania637 mm Wysokość opakowania2108 mm Głębokość opakowania740 mm Waga netto71 kg Waga z opakowaniem74 kg 20/40/40H (kontener)27/54/54/63 Funkcja chłodzenia No FrostTak typ chłodzeniaAll-Around Cooling Funkcje chłodziarki ilość półek4 Półka na winoNie ilość pojemników w drzwiach4 Pojemnik na jajkaTak Optimal Fresh ZoneNie Wewnętrzne oświetlenie LEDGórne Sterownik wilgotności (szuflada na warzywa i owoce)Nie Materiał półekSzkło hartowane ilość szuflad1 Funkcja Power CoolTak Funkcje zamrażarki liczba szuflad3 Funkcja Power FreezeTak KostkarkaNie Funkcje ogólne Możliwość przekładania drzwiTak Alarm otwartych drzwiTak Czynnik chłodniczyR600a ilość godzin chłodzenia autonomicznego (do czasu wzrostu temperatury)18 h parametry zewnętrzne typ wyświetlaczaWewnętrzny Otwieranie drzwiPodchwyt KolorGrafitowa stal efektywność Klasa efektywności energetycznejA++ Roczne zużycie energii270 kWh/rok Poziom hałasu35 dBA Klasa klimatycznaSN, N, ST, T Zdolność zamrażania13 kg/24godz.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.