Menu

Samsung RB38T606EWW

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
Opis

Dzięki nowej technologii więcej miesjca wewnątrz przy niezmieninych rozmiarach zewnętrznych. SpaceMax™ technologia SpaceMax™ umożliwiła uzyskanie pokaźniejszej przestrzeni użytkowej w środku chłodziarko-zamrażarki Samsung.

wyjątkowy i wysoko sprawny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Wnętrze lodówki daje Ci teraz nawet o 18 l więcej pojemności do dyspozycji*. A wszystkie cechy zewnętrzne pozostają bez zmian.

*Porównując model RB38T600ESA/EF do modelu z serii RB5000 RB37J5000SA/EF Koniec z rozmrażaniem i oszronioną żywnością Pełny No Frost technika pełnego No Frost firmy Samsung zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki.

dzięki czemu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach. Żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej, a utrzymanie czystości jest łatwiejsze – bez rozmrażania. Równomierne chłodzenie na każdym poziomie chłodziarki Równomierne chłodzenie System All-Around Cooling delikatnie i równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całym urządzeniu.

Nowa linia lodówek Samsung sprawniejsze i łatwiejsze chłodzenie wszędzie tam, gdzie wymaga tego żywność. Precyzyjnie, prędko i w każdym zakątku Twojej lodówki. Innowacyjna komora zero Optimal Fresh + Komora zero Optimal Fresh + to dwa rożne sposoby wykorzystywania:- tryb pojedynczy, jedna stała temperatura- tryb podwójny, zezwala na wydzielenie dwóch stref z przeróżnym poziomem temperatur*.Lewa część, z niższą (np.

-1 °C) - generuje optymalne warunki do przechowywania mięsa, wędlin, a także ryb, a prawej z wyższą temperaturą (np. 1 °C) jest wspaniała dla owoców i warzyw**. Przesuwana podziałka pozwoli Ci przypasować wielkość każdej ze stref do Twoich potrzeb, a na zewnętrznym panelu wybierzesz tryb chłodzenia – pojedynczego albo podwójnego.

Dwie strefy Jedna strefa Szuflada z kontrolą wilgotności - optymalizacja czasu przechowywania Humidity Fresh+ Szuflada Humidity Fresh+ zagwarantuje nieszablonowe warunki o wysokim poziomie wilgotności.

Wszystko po to, żeby Twoje warzywa i owoce pozostały dłużej świeże, bez utraty wartości odżywczych, chrupkości, zapachu czy smaku. Prosta regulacja wilgotności przypasuje stosowny poziom do przechowywania owoców (70%) lub warzyw (80%).

unikalna konstrukcja pokrywy uszczelniającej pozwoli Ci choćby dwa razy dłużej radować się ich świeżością*. Istotnie szybsze chłodzenie i mrożenie za pomocą jednego przycisku Power Cool / Power Freeze Funkcja Power Cool to intensywne wdmuchiwanie zimnego powietrza do chłodziarki.

szybko schłodzone produkty, a także ulubione napoje w czasie krótszym o 32%.* Natomiast funkcja Power Freeze ustawia temperaturę w zamrażalniku na najniższy poziom i uruchamia intensywny nadmuch zimnego powietrza.

dzięki temu zrobisz kostki lodu albo głęboko zamrozisz żywność w czasie szybszym choćby o 35%.* * w porównaniu do modeli bez tych funkcji. Wytworna i funkcjonalna Design Stylowy design jest widoczny w najmniejszych szczegółach – płaskie drzwi, ukryte uchwyty, ozdobna rączka czy subtelne wykończenia detali są kwintesencją minimalistycznej elegancji.

znakomicie wpasują się do wnętrza każdej kuchni. Dodatkowa półka - więcej możliwości przechowywania Wielofunkcyjna półka na wino Półka na wino wymyślona na nowo – jej wielofunkcyjność Cię zaskoczy. Pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni w lodówce, a jej niesłychana kompozycja, szersza o prawie 30% w stosunku do porównywalnych rozwiązań*, umożliwia umieszczenie butelek o niestandardowych wymiarach i kształtach.

Płaski spód daje w dodatku możliwość przechowywania produktów w kartonowych opakowaniach czy pudełkach. * w porównaniu do lodówek z linii RB5000. Regulowane pojemniki na drzwiach Łatwość przechowywania, nieskończone możliwości Przechowywanie nigdy nie było tak proste!

teraz możliwości układania pojemników w drzwiach lodówki są jeszcze obszerniejsze. Nowe półki zaprojektowano tak,swobodnie można było na nich ustawiać produkty o przeróżnych kształtach i wielkości. Cicha praca i mniejsze zużycie energii nowy kompresor– wytrzymałość potwierdzona 10-letnią gwarancją Digital Inverter zaimplementowany w lodówkach Grand+ nowy kompresor Digital Inverter to bezusterkowość i wytrzymałość, która została potwierdzona 10letnią gwarancją.

Niskie zużycie energii gwarantuje samoczynna praca inwertera, który dostosowuje swoją prędkość do potrzeby na chłodzenie, jednocześnie redukując głośność urządzenia do zaledwie 35 dB. Rozwiązania opracowane z myślą o higienie i bezpieczeństwie Clean Back świeże lodówki doszlifowano z myślą o Twoim bezpieczeństwie i komforcie.

Ich płaskie plecy z metalowym wykończeniem zapewniają czystość i estetykę, cichą pracę i bezpieczeństwo w transporcie i w trakcie wykorzystywania. Składana i wsuwana półka ergonomiczna w każdym aspekcie swobodnie wsuwaj i wysuwaj półkę, gdy sięgasz po rzeczy umieszczone głębiej w lodówce albo chcesz postawić w niej wysoki pojemnik czy butelki.

dzięki czemu rozwiązaniu utrzymasz porządek, a produkty będą za każdym razem pod ręką! Specyfikacja technologiczna objętość netto385 l Zamrażarka netto112 l Klasa skuteczności energetycznejA++ szczegóły specyfikacji skuteczność pojemność brutto400 l Zamrażarka brutto124 l Chłodziarka brutto276 l objętość netto385 l Zamrażarka netto112 l Chłodziarka netto273 l cechy fizyczne Szerokość netto595 mm Wysokość obudowy z zawiasem netto2030 mm Wysokość obudowy bez zawiasu netto2030 mm Głębokość z uchwytem drzwi netto658 mm Głębokość bez uchwytu drzwi netto658 mm Głębokość bez drzwi netto595 mm Szerokość opakowania637 mm Wysokość opakowania2108 mm Głębokość opakowania740 mm Waga netto71 kg Waga z opakowaniem74 kg Funkcja chłodzenia No FrostTak typ chłodzeniaAll-Around Cooling Funkcje chłodziarki liczba półek3 ilość półek (składana&wsuwana)1 Półka na winoTak liczba pojemników w drzwiach4 Pojemnik na jajkaTak Optimal Fresh ZoneTak Oświetlenie wewnętrzne LEDGórne (LED) Sterownik wilgotności (szuflada na warzywa i owoce)Tak Materiał półekSzkło hartowane ilość szuflad2 Funkcja Power CoolTak

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.