Menu

Sharp SJ-BB02DM-XL

Cechy produktu
  • Producent Sharp 
  • Kolor brązowy 
Opis

AdaptiLift łatwo wyregulujesz pojemniki na drzwiach, dopasowując je do własnych potrzeb. System Advanced No Frost Dzięki wykorzystaniu niezależnego systemu rozprowadzania powietrza w komorach chłodziarki i zamrażarki można zapobiec gromadzeniu szronu i przenoszeniu się zapachów z jednej komory do drugiej.

Pojemnik na świeże produkty Wszyscy chcemy, by owoce i warzywa zachowywały świeżość i chrupkość jak najdłużej. Możesz posiadać pewność, iż w tym pojemniku znajdą się w adekwatnych warunkach. Pojemnik na świeże produkty Wszyscy chcemy, by owoce i warzywa zachowywały świeżość i chrupkość jak najdłużej.

Możesz posiadać pewność, iż w tym pojemniku znajdą się w optymalnych warunkach OdourNeutral Nikt nie lubi, gdy przykre zapachy przechodzą z chłodziarki do zamrażarki, dlatego to rozwiązanie pozwala tego uniknąć.

Twoje ulubione lody już nie przejdą zapachem sera. System No Frost Airflow chroniąc wnętrze chłodziarki przed nadmierną wilgocią, ten system pozwala utrzymać żywność w czystości i świeżości. Oświetlenie wnętrza LED Oślepiające światło nikomu nie sprawia przyjemności, lecz dzięki delikatnemu oświetleniu LED żywność jest podświetlona delikatnie a zarazem wyraźnie, więc luźno odnajdziesz swoją ulubioną przekąskę nawet w środku nocy Kluczowe cechy Kolor: Beżowy wariant artykułu: Zamrażarka na dole ilość drzwi: 2 Szklane wykończenie drzwi: Nie Frost free (No frost): Tak Roczne zużycie energii (kWh/rok): 224kWh efektywność energetyczna: E Czas wzrostu temperatury (godz.): 11 wydajność mrożenia (kg/ 24 godziny): 3.5 Poziom emisji hałasu w powietrzu (dB(A) re1 pW): 43 Klasa klimatyczna: GST/N Inne funkcje Dozownik wody: Nie Zabezpieczenie przed dziećmi: Nie Uchwyt na drzwiach: Integrated Handle Elektroniczny ekran i sterowanie: Tak typ systemu odszraniania w chłodziarce/zamrażarce: Auto/Auto Alarm otwartych drzwi: Tak Tryb wakacyjny: Nie Czynnik chłodniczy: R600a Przekładane drzwi: Tak Do zabudowy: Nie rozmiary i waga wymiary z uchwytem (sz.

x w. X g.) mm: 540 X 1800 X 595 rozmiary bez uchwytu (sz. X w. X g.) mm: 540 X 1800 X 595 wymiary opakowania (sz. X w. X g.) mm: 578 X 1852 X 632 Masa, kg (netto): 52 Masa, kg (brutto): 56 Szerokość: Do 60cm Funkcje Lodówka Regulacja temperatury (elektroniczna/mechaniczna): Tak/Nie Oświetlenie wnętrza (Lodówki): Tak System chłodzenia: Multi-Flow System Plasmacluster Ion: Nie Pochłaniacz zapachów (Honeycomb / Nano): – dostosowywane szklane półki: Tak Przedział na warzywa i owoce (ok.

3°C): Nie Przedział o obniżonej temperaturze (-2°C ~ +3°C): Nie Szuflada na warzywa i owoce: Tak Pojemniki na drzwiach: Tak Funkcje zamrażarka No Frost /chłodzenie wentylatorowe: Tak/Tak ilość gwiazdek - zamrażarka: 4 Ekspresowe zamrażanie: Nie automatyczna kostkarka do lodu (rodzaj zbiornikowy): Nie Kostkarka do lodu/obrotowa/z tacką: No/No/Yes Pojemnik na lód: Nie Regulacja temperatury (elektroniczna/mechaniczna): Tak/Nie Oświetlenie wnętrza (Zamrażarka): Nie pojemność objętość (pełna brutto) (L): 288 pojemność chłodziarki (pełna brutto) (L): 204 objętość zamrażarki (pełna brutto) (L): 84 objętość (całkowita netto) (L): 264 pojemność chłodziarki (całkowita netto) (L): 194 objętość zamrażarki (pełna netto) (L): 70

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.