Menu

Remington Lokówka PROluxe CI9132 DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

Cechy produktu

  • Producent Remington 
  • Regulacja temperatury tak 
  • Ilość nasadek
  • Jonizacja nie 
  • Kolor złoty 

Opis

CI9132
Lokówka PROluxe 32mm


teraz możesz za każdym razem wyglądać najlepiej, jak to realne, dzięki trwałym rezultatom zapewnianym przez stylową lokówkę PROluxe w odcieniu perłowym i złotym. Średnica 32 mm oznacza, iż możesz stworzyć imponujące loki, których nie powstydziłby się mistrzowski fryzjer. A wszystko to dzięki inteligentnej technologii OPTIheat.

technika ta dostarcza ciepła do miejsc, w których jest faktycznie niezbędne. Kieruje więcej ciepła w stronę grubych warstw na górze, a mniej w kierunku końcówek włosów. Gwarancja 24-godzinnej trwałości fryzury. Doskonałe rozwiązanie dla dynamicznych pań.

Dzięki przeciwpoślizgowej powłoce masz pewność, iż włosy nie będą spadać z lokówki i żadne pasmo nie zostanie pominięte.EAN: 4008496872770
Gwarancja: 60 miesięcy
Kod dostawcy: PROluxe CI9132
Maks. Średnica: 32 mm
warstwa: antypoślizgowa
Szczotka obrotowa: Nie
Jonizacja: Nie
Funkcja pary: Nie
Regulacja temperatury: Tak
Obrotowy kabel: Tak
Pozostałe cechy: - Inteligentna technologia OPTIHeat dostarcza ciepło do miejsc, w których jest rzeczywiście konieczne- Trwałe efekty- Cyfrowy ekran; temp. 120°C - 210°C- Funkcja Pro+ automatycznie ustawia temperaturę na 185°C, dbając o zdrowie włosów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.