Menu

Białe łóżko dziecięce 90x200 Elif 9X - 5 kolorów

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj łóżko 
Opis

"Już gwiazdy lśnią, już dzieci śpią. Sen zmorzył mą laleczkę. Więc główkę złóż, oczęta zmruż, opowiem Ci bajeczkę". Sen dla każdego malucha jest niemal świętością. Sen to czas intensywnej regeneracji, lecz także nad wyraz intensywnego rozwoju dziecka. Wypoczęty brzdąc lepiej funkcjonuje, jest pogodniejszy, łatwiej zapamiętuje nowe rzeczy i jest ciekawszy świata.

By dziecko mogło regenerować siły potrzebuje wygodnego łóżka. marki Elior z troski o zdrowy sen każdego malucha komplet mebli Elif zwiększył o kolejny artykuł. Tym razem jest to wygodne łóżko Elif 9X. Na naszym łóżku śpi już niejedno polskie dziecko, Twoje dziecko także może dołączyć do grona wyspanych brzdąców. Kolekcję Elif dedykujemy naszym najmłodszym klientom, nic więc dziwnego, że każdy z jej części powstawał pod okiem najlepszych specjalistów marki Elior. Prezentowane łóżko Elif 9X to przykład wykorzystania potężnych i sprawdzonych tworzyw. Korpus mebla wykonaliśmy z gatunkowej płyty meblowej laminowanej o grubości 18 mm, klasie higieny E1, podwyższonej trwałości i gęstości 684,8 kg/m3 wg badania normy EN 323. Wszystko to sprawia, że mebel pokazuje się wyjątkowo estetycznie, a do tego jest wytrzymały na zarysowania i wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne. Dzięki najwyższej jakości materiałom możesz posiadać pewność, iż proponowane łóżko Elif 9X posłuży Twojemu dziecku poprzez niemało długich lat!

Potęga kolorów

konkretne materiały to kluczowy element każdego produktu, jednak kupujemy "oczami", dlatego kolejnym arcyważnym aspektem każdego mebla jest jego wygląd. Meble dedykowane dzieciom powinny być kolorowe i ciekawe wizualnie. Na białym zagłówku umieściliśmy geometryczną, barwną papugę, która stanowi doskonałą ozdobę mebla. Kolorowa papuga eksponuje oryginalny charakter łóżka Elif 9X. Grafikę nanieśliśmy przy pomocy progresywnej hybrydowej drukarki UV, dzięki temu nadruk jest trwały, od

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.